Jump to content



AIO coolers και PSU


crmaris

Recommended Posts

Επειδή έχουν μαζευτεί πολλές και δεν έχω χώρο να τις φιλοξενήσω πια.

Liqtech 120X 60€

Liqtech 240 75€

CM Nepton 280L 85€

Corsair H105 90€

Στα κουτιά τους μαζί με τα παρελκόμενα τους κτλ. και σε άριστη κατάσταση. Εγγύηση δεν παίζει για καμία εκτός από την Corsair που έχει κατευθείαν από την εταιρία (όπως ισχύει για όλα τα προϊόντα της).

Be Quiet Power Zone 850 W

Fully modular, up to 91.4% πραγματικό efficiency σε τυπικό φορτίο, πολύ καλές επιδόσεις και χαμηλό ripple. Στο κουτί του μαζί με όλα τα παρελκόμενα του και επιπλέον θα δωθεί με ένα ακόμη PCIe καλώδιο με δύο connectors οπότε θα μπορεί να τροφοδοτήσει μέχρι και 3 VGAs (κανονικά έχει 4x PCIe connectors). Like new και με ελάχιστες ώρες λειτουργίας αλλά χωρίς εγγύηση.

100€

Kατάθεση και αποστολή δωρεάν (ΕΛΤΑ-tracking).

Link to comment
Share on other sites

Να δηλώσω ένα ενδιαφέρον για την Liqtech 120X με μια επιφύλαξη?

Απο περιέργεια, έχεις μήπως άλλες AIO που να κάθονται? Πιο παλιές ενδεχομένως?

Και κάτι τελευταίο: μήπως απ' τη σωρεία hardware που έχεις μαζέψει σου περισσεύουν 1-2 fans από Corsair H80/H100?

Σας mercώ και με το παραπάνω! :)

Link to comment
Share on other sites

116 τη δίνουν στο Skroutz (χώρια μεταφορικά κτλ). Βάση αυτού δίνω της τιμές και φροντίζω να μένω πάντα στο 65-70% για να καλύπτω την έλλειψη εγγύησης.

Οκ περιμένω να μου πεις για την Enermax.

Link to comment
Share on other sites

116 τη δίνουν στο Skroutz (χώρια μεταφορικά κτλ). Βάση αυτού δίνω της τιμές και φροντίζω να μένω πάντα στο 65-70% για να καλύπτω την έλλειψη εγγύησης.

Οκ περιμένω να μου πεις για την Enermax.

Το ξέρω μωρέ, δεν το αμφισβητώ. Ειδικά η συγκεκριμένη είναι ακριβή, το γνωρίζω καλά.

Εξάλλου έχουμε ξανασυνεργαστεί στο παρελθόν και έχω διαπιστώσει πλειστάκις ότι πουλάς εξαιρετικά προϊόντα σε μοναδικές τιμές!

Απλώς έλεγα μπας και... :)

No hard feelings ελπίζω!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα Αρη.

Ενδιαφερομαι για την CM Nepton 280L

Γνωριζεις αν χωραει σε Stacker 830?

Λογικα στον κατω χωρο

Με το HAF XM πάντως είναι

http://www.thelab.gr/gallery3/var/albums/reviews/reviews-photos/Cooler-Master-Nepton-280L/Nepton6.jpg

Δε γνωρίζω όμως τι διαφορές έχει αυτό με το 830.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες θα σας γελάσω δε το έχω δουλέψει το κουτί αλλά ΑΝ θυμάμαι καλά στο κάτω μέρος δεν είχε θέσεις για fan και ήθελε κοψίματα; Ειλικρινά δε ξέρω sorry

Ο μετρ όμως στα Stacker είναι άλλος :p [MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.