Jump to content



και όμως είναι γυναίκα!!!


morph

Recommended Posts

Και όμως δεν θα μπορούσε κανείς άλλος να κάνει κατι ΤΕΤΟΙΟ εκτός από μια γυναίκαι κ μάλιστα ξανθιά!!!

:blink:

Ευτυχώς δεν είναι Ελληνίδα!!!

{οι φωτογραφίες είναι 4, περιμένετε να τις ανεβάσω όλες!!!}

post-1005-1416071345,2957_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από overclocked

και πως αφου ανεβηκε πανω στην πετρα δεν εχει σπασει απο μπροστα το αμαξι?...photoshop?

Και ποιος ειπε οτι επρεπε να σπασει το αμαξι απο κατω. Αν ο μπροστα τροχος καθως πηγε να στριψει πατησε πανω στην πετρα το αυτοκινητο ανεβηκε εκει που ανεβηκε. Ειναι παρα πολυ απλο και γινεται....

Υ.Γ. Το εχω δει κι εγω αυτο...οχι με πετρα αλλα με μικρο τοιχο. Ολο το αυτοκινητο να παταει στο δρομο και ο μπροστα δεξιος τροχος να ειναι πανω στο τοιχακι(υψους περιπου 50-60 εκκατοστων).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Και ποιος ειπε οτι επρεπε να σπασει το αμαξι απο κατω. Αν ο μπροστα τροχος καθως πηγε να στριψει πατησε πανω στην πετρα το αυτοκινητο ανεβηκε εκει που ανεβηκε. Ειναι παρα πολυ απλο και γινεται....

Υ.Γ. Το εχω δει κι εγω αυτο...οχι με πετρα αλλα με μικρο τοιχο. Ολο το αυτοκινητο να παταει στο δρομο και ο μπροστα δεξιος τροχος να ειναι πανω στο τοιχακι(υψους περιπου 50-60 εκκατοστων).

Σωστος...βασικα ειναι ο μονος τροπος αλλιως εχει δικιο o overclocked..ευθεια για να το καβαλησεις αυτο θες να τα ξηλωσεις ολα μπροστα..και το συγκεκριμενο αμαξι ειναι αθικτο!

Link to comment
Share on other sites

η πετρα ειναι ψυλη ομως! πως να την καβαλισει ο τροχος...και αν καβαλισε γιατι δεν εσπασε κατι στον τροχο?το αμαξι το βλεπω του κουτιου...θα εβρισκε μπροστα και παλι..

Link to comment
Share on other sites

ενταξει εδω μιλαμε για την βλακεια που εχει ο ανθρωπινος εγκεφαλος :D

γιατι εχω δει και αντρα οδηγο να στιβει σε απαγορευτικο και να γινεεται μια μετοπικη:bye:

αλλα εχω δει και γυναικα που να πηγαινει αναποδα σε ημικεντρικοδρομο και να βριζει τους αλλους που πηγαινουν κανονικα:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα Mischeif, ασχετως με τα οσα λεει ο Kallileo στην sig του εγω πιστευω οτι το μονο πραγμα που δεν εχει οριο ειναι η βλακεια του ανθρωπου.

Πρωι στην περιφερειακη Θεσσαλονικης....

αριστερη λωριδα και εκει που πηγαινεις με 100-110χαω, πλακωνονται ολοι στα φρενα...

Γιατι? ενας τυπος αλλαξε γνωμη για μια στροφη που εχασε....αναψε τα αλαρμ...και εβαλε ΟΠΙΣΘΕΝ....στην λωριδα ταχειας κυκλοφοριας.....ε, ΗΜΑΡΤΟΝ δηλαδη....

Link to comment
Share on other sites

E, δε φαντάζομαι!!! Τόση δύναμη η όπισ8εν? Στην αρχη κι εγώ για Photoshop to νόμιζα. Παρα είναι ψηλή η πέτρα και αν ανέβαινε με ταχύτητα θα γύριζε στο πλάι το αμάξι. ΕΚΤΟΣ αν, από την πλευρά που δε φαίνεται, είναι πιο ομαλή η επιφάνεια οπότε ανέτως αναιβαίνει.

Πάντως η γυναίκα που το κοιτάει δείχνει πιστικά απελπισμένη!!!

@ las_kar_is

Τι να κάνουμε, τα γεγονότα...

Δεν λέει κανείς οτι ΟΛΕΣ είναι έτσι... αλλά αρκετές, ούτε οτι οι άντρες δε θα έκαναν τέτοια ή ανάλογη χαζομάρα. Πάντως το

"Και όμως δεν θα μπορούσε κανείς άλλος να κάνει κατι ΤΕΤΟΙΟ εκτός από μια γυναίκαι κ μάλιστα ξανθιά!!! " Είναι από το e-mail της ΚΟΠΕΛΑΣ που μου το έστειλε. Ναι, μάλιστα... κοπέλα μου το έστειλε και η ίδια με τα χεράκια της το έγραψε αυτό!!!!! :upside:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.