Jump to content



Αγορά κινέζου μέχρι 200€


Tomahawk

Recommended Posts

Ψάχνω κινητό για φίλο και είμαι ανάμεσα στα εξής:

Xiaomi Mi2s (16GB), Zopo ZP980+ (1GB Ram), Moto G 16GB και Huawei Honor 3C.

Βλέπω στο minideal και το ZTE Nubia Z5S mini ~215€...

Μόνο για το Moto G έχω άποψη και είμαι αρκετά ικανοποιημένος,

νομίζω όμως πως τα υπόλοιπα εκτός του 3C είναι πολύ μπροστά σε χαρακτηριστικά.

Ποιο θα προτείνατε;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα και το ZTE Geek με 2gb που έχει πεσει στα 200$ αλλά ο intel και η υποστήριξη είναι ίσως μελανά σημεία!

Το Moto G παιζει στα ίδια χρήματα με τουμπανα όπως Mi2s και Nubia τα οποία υπερτερούν αρκετά νομιζω. Χάνεις στο θέμα της εγγύησης είναι η αλήθεια αλλά σαν συσκευές φυσούν!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω το LG Optimus G, στα 220€ δεν έχει κανένα (επώνυμο) ανταγωνισμό. Πανέμορφο με γυαλίνη πλάτη, φοβερή οθόνη, κορυφαίες επιδόσεις, lagfree, kitkat is coming, μέτρια κάμερα, απουσία sd.

Αν δεν σε χαλάνε τα αρνητικά του, χτύπησέ το.

Link to comment
Share on other sites

Δείτε κι αυτό. Χθες μου το έστειλαν.

Για 199$ είναι πολύ καλό.

Wholesale JIAYU G4S Smart Phone MTK6592 Octa Core Android 4.2 With 4.7inch IPS Screen Ram 2GB Rom 16GB free shipping

Εγώ έχω το Jiayu G4 (Thin, 1850mAh) με τον τετραπύρηνο στα 1.5GHz και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγη ώρα θα τσιμπήσω το S820, αρκετά low budget και πολύ μέσα στα γούστα του φίλου.

Θυμάμαι που το χάζευα όταν είχε 250+$...

To S660 μπορεί να χάνει στην οθόνη αλλά έχει 3000mah μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.