Jump to content



πρόβλημα με τηλεόρασή αργεί να ανοίξει


Recommended Posts

παει παρα πολυ καλα ουτε το λαμπακι της αναβοσβηνει η τηλεοραση ανοιγει κανονικα και δεν εχει κανενα προβλημα και δεν κανει κανεναν ηχο ολα μια χαρα, μαλον εφτιαφε τι να πω παντος τα ηλεκτρονικα εκει που ξανα φτιαχνουν μπωρει μια και καλη να μεινουνε και τελος

Link to comment
Share on other sites

εμενα η δικια μου ειναι πανω απο 10 χρονια τηλεοραση (sony trinitron crt 32'') και ηταν ανοιχτη μερα νυχτα, οποτε νομιζω περασε τις ωρες της λειτουργιας της μια χαρα και με το παραπανω

Link to comment
Share on other sites

παιδια η τηλεοραση εχει ενα μηνα τωρα που λειτουργει μια χαρα πλεον ουτε κανει 3 ωρες να ανοιξει ουτε το λαμπακι της αναβοσβηνει ουτε κανει αυτα τα τσαφ μπουμ που εκανε μακαρι να παει ετσι:unsure: πλεον δουλευει μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

παιδιά καλησπέρα η τηλεόραση δυστυχώς πλέον έχει χαλάσει το χρώμα της έχει ξεθωριάσει,  και για τα μάτια είναι πλέον ακατάλληλη το λαμπάκι της δεν σταματάει να αναβοσβήνει, 5 φορές κάνει και μετά πάλι τα ίδια,  πήρα την sony τηλέφωνο και για να την φτιάξει αυτός θέλει 60Ε αλλά λέει δεν θα αντέξει πολύ μέχρι ένα μήνα,  απ ότι κατάλαβα εννοούσε ότι θα κάνει το λεγόμενο με τις κολλήσεις που κάνουνε με το κολλητήρι, και ρωτάω δεν γίνεται να αλλάξουμε την πλακέτα αυτή που κάηκε; και η τηλεόραση να ξανά γίνει όπως ήταν;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Παιδια καλησπερα σημερα η τηλεοραση πριν λιγο εσβησε απο μονη της και πλεον παιζει κοκκινο χρωμα μονο, αρα δυστηχως μετα απο 14 χρονια βαριας χρησης τελος πλεον κριμας:(

 

λεω να παρω αυτην εδω την F&U  http://www.mediamarkt.gr/el/product/_f-u-fl32409-1175197.html

ειναι καλη;  δεν εχω απαιτησεις απλα η αξιοπιστια με ενδιαφερει ποιο πολυ

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος panos 12 έγραψε:

...

λεω να παρω αυτην εδω την F&U  http://www.mediamarkt.gr/el/product/_f-u-fl32409-1175197.html

ειναι καλη;  δεν εχω απαιτησεις απλα η αξιοπιστια με ενδιαφερει ποιο πολυ

Προσωπική άποψη.

Η αξιοπιστία δέν είναι το δυνατό σημείο της F&U.

 

Η χαμηλή τιμή είναι.

Το VFM ... ίσως.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ άμα είναι έτσι,  τέλος πάντων άμα δεν υπάρχουν λεφτά για κάτι καλύτερο όπως μια samsung  lg  sony  μάρκες που είναι καλές  τι να το κάνεις;  άλλα δεν γίνεται όμως να μείνω και με αυτήν που έχω, η εικόνα της έγινε κόκκινη πλέον δεν κάνει και για τα μάτια καλό

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Έκανα μετά από τόσα χρόνια login για να πω ότι έκλαψα με το comment σου ?

On 8/24/2014 at 7:41 PM, Arxagelos said:

Σαν τους ανθρωπους και αυτα, εκει που λεσ πηρε τα πανω του, την άλλη μέρα κοιτάει τα ραδίκια ανάποδα.

 

Panos12 είσαι τυχερός όχι μόνο για την τηλεόραση που κράτησε τόσο, αλλά και το ότι δεν έπαθες κάτι στο σπίτι. Αν είσαι Θεσσαλονίκη πάρε με τηλ στο κινητό στο ΡΜ που σου στειλα.  Έχω μια CRT για δώσιμο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.