Jump to content



Recommended Posts

μετα απο αναβαθμιση (i5 4690k και msi z95 gaming 5 και radeon hd6950) οταν το πρωτοεπαιξα ειχα 90 fps στα high μαλιστα αλλα τωρα 2 μερες μετα τα fps πεφτουν καπου στα 30-40...μειωσα τα settings σε medium(η normal) αλλα τιποτα..καμια προταση?

το είχα και εγώ το πρόβλημα. διάβασα ένα αρθρο στο γιου τιουμπ και έλεγε ότι οι σκιές είναι buged. βγάλε τις σκιές εντελώς και ξαναδοκίμασε.

Link to comment
Share on other sites

το είχα και εγώ το πρόβλημα. διάβασα ένα αρθρο στο γιου τιουμπ και έλεγε ότι οι σκιές είναι buged. βγάλε τις σκιές εντελώς και ξαναδοκίμασε.

μπαα τα ιδια παλι...τωρα τρωει και πιο χοντρα fps drops..και μαλιστα τα textures ειναι στο normal...

ελεος και αυτοι..θα φτασουμε σε σημειο μια vga της ταξης των >300 να μην φτανει για παιχνιδια -.-

Link to comment
Share on other sites

εγώ το έπαιξα το παιχνίδι με την 5850. είναι σχετικά ελαφρύ. αφου το παίζω με τόσο παλιά κάρτα. μόλις έβγαλα τις σκιές όλα έγιναν κανονικά . και δεν κόλαγε το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

εγώ το έπαιξα το παιχνίδι με την 5850. είναι σχετικά ελαφρύ. αφου το παίζω με τόσο παλιά κάρτα. μόλις έβγαλα τις σκιές όλα έγιναν κανονικά . και δεν κόλαγε το παιχνίδι.

δεν εχω ιδεα τι παιζει...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,εγω έχω ένα πρόβλημα πήρα και μια δεύτερη κάρτα γραφικών ASUS GTX 680 DC2T ώστε να μπορώ να παίξω το εν λόγω παιχνίδι με full τα γραφικά σε SLI, το θέμα είναι ότι στο anti aliasing πάνω από 4Χ δε μπορεί να πάει αν το βάλω 16Χ κολλάει το παιχνίδι και σέρνεται. Μήπως έχει τύχει και σε κανένα άλλο να μου πει τι έκανε???

Link to comment
Share on other sites

Εμένα,ενω επαιζε κανονικα σε ολο το παιχνίδι,στα τελευταια δυο chapters σερνοταν πραγματικα,ουτε 15frames,ενω επαιζα με 60 καρφωτα.

Ηταν τελειως unplayble και εφαγε unistall

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

κατέβασα το παιχνίδι για σαββατοκύριακο από το steam , frezzaρι  και σταματάει το παιχνίδι συνεχεία τι φταίει ?

Έχει 2 επιλογές που είναι για κάρτες με 4gb μνήμη στα options για κλείσε αυτά μήπως και...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδια αντιμετωπίζει κανένας αυτό το σφάλμα ?????

out of memory error you are porbably low on hard disk space (12)

στον δίσκο του λειτουργικού έχω 50 γίγα ελεύθερα και στο δίσκο που έχω το παιχνίδι έχω άλλα 50 γίγα ελεύθερα (ssd) .

Link to comment
Share on other sites

παιδια αντιμετωπίζει κανένας αυτό το σφάλμα ?????

out of memory error you are porbably low on hard disk space (12)

στον δίσκο του λειτουργικού έχω 50 γίγα ελεύθερα και στο δίσκο που έχω το παιχνίδι έχω άλλα 50 γίγα ελεύθερα (ssd) .

έψαξα λίγο καλύτερα στα φόρουμ και κάποιοι πρότειναν την διαγραφή του φακέλου appcache ποτ βρίσκεται μέσα στο φάκελο steam . όταν ξαναξεκινάει την επόμενη φορά τον ξανακατεβάζει από την steam .

την πρώτη φορά που τον δοκίμασα έπιασε. όταν ξαναέκλεισα το στεαμ ξαναχάλασε. μετά είπα να δοκιμάσω να κάνω uninstall το rapt gaming evolved μιας και έχω ακούσει ότι δημιουργεί προβλήματα όπως και στο bf4 . μετά το uninstall έπεζε μια χαρά δεν ξέρω εαν έπιασε αυτό που είπαν οι χρήστες ή έφταιγε το raptr. για δοκιμάστε το όσοι έχετε πρόβλημα .

Link to comment
Share on other sites

έψαξα λίγο καλύτερα στα φόρουμ και κάποιοι πρότειναν την διαγραφή του φακέλου appcache ποτ βρίσκεται μέσα στο φάκελο steam . όταν ξαναξεκινάει την επόμενη φορά τον ξανακατεβάζει από την steam .

την πρώτη φορά που τον δοκίμασα έπιασε. όταν ξαναέκλεισα το στεαμ ξαναχάλασε. μετά είπα να δοκιμάσω να κάνω uninstall το rapt gaming evolved μιας και έχω ακούσει ότι δημιουργεί προβλήματα όπως και στο bf4 . μετά το uninstall έπεζε μια χαρά δεν ξέρω εαν έπιασε αυτό που είπαν οι χρήστες ή έφταιγε το raptr. για δοκιμάστε το όσοι έχετε πρόβλημα .

το ξαναδοκίμασα στο μέσα πισι που έχει καλύτερη κάρτα και μου κάνει το ίδιο πρόβλημα . δεν έπιασε η λύση. λετε να φταίει η vram των καρτών που είναι ένα γίγα μόνο ??? στο γοογλε δεν έβγαλε κάτι για vram .

Link to comment
Share on other sites

έψαξα λίγο καλύτερα στα φόρουμ και κάποιοι πρότειναν την διαγραφή του φακέλου appcache ποτ βρίσκεται μέσα στο φάκελο steam . όταν ξαναξεκινάει την επόμενη φορά τον ξανακατεβάζει από την steam .

την πρώτη φορά που τον δοκίμασα έπιασε. όταν ξαναέκλεισα το στεαμ ξαναχάλασε. μετά είπα να δοκιμάσω να κάνω uninstall το rapt gaming evolved μιας και έχω ακούσει ότι δημιουργεί προβλήματα όπως και στο bf4 . μετά το uninstall έπεζε μια χαρά δεν ξέρω εαν έπιασε αυτό που είπαν οι χρήστες ή έφταιγε το raptr. για δοκιμάστε το όσοι έχετε πρόβλημα .

μόλις μου κατέβασε το καινούργιο patch . ξαναενεργοποίησα το upnp (το είχα βγάλει για να μπορώ να παίζω ) και μέχρι στιγμής παίζει . επανεκκίνησα και το μόντεμ και το πισι για να βεβαιωθώ ότι πήρε τις ρυθμίσεις και μέχρι στιγμής παίζει .

στις σημειώσεις του patch δεν έλεγε για διόρθωση errors . απλά είχε μια γενική κατηγορία για fixed connectivity issues.

άλλη καμιά βελτίωση είδε κανείς ???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παίδες έχει παίξει κανείς την τρίτη αποστολή στο campaιgn που σώζεις τον όμηρο στο φορτηγό που βυθίζεται ???

πάλευα 10 φορές να κοιτάξω κάτω με το Mouse  και δεν κοιτούσε προς τα κάτω με τίποτα . πατούσα και το f . στην εντέκατη μπόρεσα κουτσά στραβά να κοιτάξω . έχει συμβεί σε κανένα ????

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.