Jump to content



Αλλαγές στον τρόπο λειτουργίας των αγγελιών


DJD

Recommended Posts

Παίδες το θέμα είναι απλό και το ζορίζουμε χωρίς λόγο. Μπαίνεις στο thelab για να πουλήσεις; Sorry man tough luck. Υπάρχει και το fleamarket και το ebay και άλλα 100 sites. Μπαίνεις στο thelab για να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας κι είσαι ενεργό μέλος; Σου δίνουμε και την δυνατότητα να πουλήσεις κάτι που έχεις ταυτόχρονα όμως προστατεύοντας στο μέτρο του δυνατού μέσα από το συγκεκριμένο forum τον αγοραστή έστω και απλά μειώνοντας την περίπτωση να μπήκες στο thelab για να βρεις κορόιδα.

Εξαιρέσεις δεν υπάρχουν κι ούτε πρόκειται να υπάρξουν. Ο Βούδας με κάλυψε πλήρως στο συγκεκριμένο.

Και επαναλαμβάνω αυτό που έγραψε ο RootX, εσείς το ζητήσαμε κι εμείς το υλοποιήσαμε. Αν πάλι η πλειοψηφία βγει και πει ότι δεν συμφωνεί θα το αλλάξουμε πάλι. ’λλα έρμαιο στα χέρια του κάθε "πωληταρά" δε θα γίνει το TheLab. Το TheLab ΔΕΝ οι αγγελίες, και δεν πρόκειται ποτέ να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...
Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 14:16]

Που κολαει αυτο ? :confused::blink:

Κάποιος είχε απαντήσει πριν τον Chosen αλλά προφανώς έσβησε την απάντηση του. Έπρεπε να το είχε κάνει quote...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Δεν ξέρω αν τα post μπορούν να αποτελέσουν μια παράμετρο για να πουλήσει ή να αγοράσει κάποιος κάτι από το forum. Εγώ διαφωνώ ριζικά με αυτή την παράμετρο. Η θα κάνουμε το forum πληροφοριακό όπως πρέπει να είναι και βγάζουμε την στήλη ζητηση- πωληση η το αφήνουμε και αυτό ελεύθερο βάζοντας ένα οριο τα 200 post μόνο και μόνο για να εξεικειωθεί κάποιος με το forum και όχι για να τον γνωρίσουμε τι είδους άνθρωπος είναι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween

Δεν ξέρω αν τα post μπορούν να αποτελέσουν μια παράμετρο για να πουλήσει ή να αγοράσει κάποιος κάτι από το forum. Εγώ διαφωνώ ριζικά με αυτή την παράμετρο. Η θα κάνουμε το forum πληροφοριακό όπως πρέπει να είναι και βγάζουμε την στήλη ζητηση- πωληση η το αφήνουμε και αυτό ελεύθερο βάζοντας ένα οριο τα 200 post μόνο και μόνο για να εξεικειωθεί κάποιος με το forum και όχι για να τον γνωρίσουμε τι είδους άνθρωπος είναι.

Τώρα δλδ πως σου ήρθε αυτό μετά από τόσο καιρό ομαλής λειτουργίας

Link to comment
Share on other sites

Μα η ομαλή λειτουργία δεν στηριζόταν στα 150 post απλά ρώτα αυτούς που συναλλάσονται τι άγχος έχουν και τι πατέντες κάνουν για να ανταλλάξουν τα προϊόντα τους είτε χερι με χέρι είτε να ταξιδέψουν οι ίδιοι μήπως και χάσουν τα λεφτά τους. Δεν λέω το φαίνομενο της απάτης στις συναλλαγές στο forum είναι η μειοψηφία αλλά το ξανα λέω ότι δεν μπορώ να εμπιστευτό κάποιον επειδή έχει 150 post. Αλλωστε δες το 35% των post τι ποιότητας και περιεχομένου είναι. Καταλαβαίνεις ότι κάποιοι γράφουν για να γράφουν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween

Μα η ομαλή λειτουργία δεν στηριζόταν στα 150 post απλά ρώτα αυτούς που συναλλάσονται τι άγχος έχουν και τι πατέντες κάνουν για να ανταλλάξουν τα προϊόντα τους είτε χερι με χέρι είτε να ταξιδέψουν οι ίδιοι μήπως και χάσουν τα λεφτά τους. Δεν λέω το φαίνομενο της απάτης στις συναλλαγές στο forum είναι η μειοψηφία αλλά το ξανα λέω ότι δεν μπορώ να εμπιστευτό κάποιον επειδή έχει 150 post. Αλλωστε δες το 35% των post τι ποιότητας και περιεχομένου είναι. Καταλαβαίνεις ότι κάποιοι γράφουν για να γράφουν

δεν είναι αυτός ο λόγος που μπήκε το όριο...διάβασε από την αρχή το thread για να καταλάβεις...εξέλλου υπάρχει κ το fleamarket

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Υποθετω οτι ειναι το καταλληλο μερος για να εκφρασω μια παρατηρηση σχετικα με τις αγγελιες πωλησης. Εχω παρατηρησει οτι αρκετοι βαζουν μια αγγελια και αντι για τιμη βαζουν << καντε προσφορες >>. Πιστευω οτι αλλο ειναι πωλησεις και αλλο δημοπρασια.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν καταλαβα εγω που εχω 20-30 post και δεν μπορω να βαλω avatar δεν μπορω να δω συγκεκριμενα thread τη πρεπει να κανω να αρχισω να γραφω αρλουμπες για να ανεβασω τα ποστ μου? εγω ρωταω αυτα που θελω μπαινω καθε μερα διαβαζω τα παντα αλλα δεν μπορω να συμμετεχω πληρως!!!

οσο για τα 200 ποστ σε 2 μηνες εκτος του οτι μπορει να περιεχουν ασυναρτησιες υπαρχει και η αλλη εκδοχη τα ποστ να αναλωνονται σε συζητηση μεταξυ φιλων και πολυ κολλητών.

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι τα μετρα αυτα δεν λενε και τιποτα το θεμα ειναι στη καλη πιστη και στο χαρακτηρα του καθενος να μην διμιουργει προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.