Jump to content



Αλλαγές στον τρόπο λειτουργίας των αγγελιών


DJD

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από papatsonis [Σήμερα, στις 13:54]

τουλαχιστο θα μπορει καποιος με κατω απο 150 να εχει προσβαση στις αγγελίες Πωλήσεων ΜΟΝΟ για view , ώστε να μην μπορώ να πουλήσω , αλλά να μπορώ να αγοράσω αμα λάχει, Εξάλλου σε αυτή την περίπτωση ο πωλητης , δεν κινδυνεύει σε τπτ

μα για την προστασια των αγοραστων δε γινονται ολα αυτα;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από papatsonis [Σήμερα, στις 13:54]

και απο μενα 150 , αλλα θα βλαστημίσω μέχρι να τα φτάσω.

Aμ ποιός σου είπε να σνομπάρεις το Forum και να μην λες κουβέντα ????? :D

Πέτα κανένα smile σε κάθε POST και σε 4-5 μέρες είσαι έτοιμος....

Αλλωστε και γιατί να αγοράσεις εσύ ?????

Την μιά παίρνεις μητρική και την κάνεις καφετιέρα - την άλλη παίρνεις μνήμη και την κάνεις βαρελότο - κτλ...κτλ....

Από τον ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ να αγοράζεις καλύτερα...... :jump::p :daisy:

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, είστε υπερβολικοί....... τρόπος να είναι 100% ελεγχόμενες και ασφαλείς οι αγγελίες δεν υπάρχει, να γίνουμε fleamarket δεν πρόκειται, οπότε τι ακριβώς θέλετε?

Ο λόγος που κόπηκε το post count από το offtopic είναι επειδή εκεί είναι πολύ ποιο εύκολο να πετάς χαμογελάκια και ιστορίες.....

Αν έχετε κάποια ασφαλή λύση, καιρός να την προτείνετε.

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε παιδια.. :eek: ξενερωσα ασχημα.

ειπαμε (και συμφωνω :T: ) να μην μπορεις να κανεις καποια πωληση αλλα οχι και να μην μπορεις να δεις τις πωλησεις.

μπορει να θελεις να αγορασεις κατι,

(εξαλλου αυτος που θα κανει την πωληση θα εχει το λιγοτερο 150 ποστ)

αν καταληξει αλλου, κακο του κεφαλιου σου.

Σας παρακαλω ξανασκεφτειτε το. :look:

Link to comment
Share on other sites

Ενας συνδιασμος 100-150 post και 2-3 μηνες εγγραφη νομιζω πως ειναι καλα. Ο Dag εχει δικιο ομως. Μπορει καποιος απλα να postαρει στο offtopic και εισαι ετοιμος 2-3 μηνες εγγραφη ειναι πιο αξιοπιστο... αλλα και τα post ειναι εξισου σημαντικα.

Π.Χ. εγω ποσταρω πολυ λιγο(120), ειμαι 2 μηνες περιπου regged αλλα και παλι δεν μπορει να εγγυηθει καποιος οτι ειμαι αξιοπιστος.

Στις αγγελιες το ποιο αξιοπιστο ειναι η χερι-χερι συναλαγη. αλλα ...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το οφφτοπικ ειναι σε καθε φορουμ το μεγαλυτερο θεμα και μεσα σε αυτο εχουν την ευκαιρια να συμμετεχουν ολοι. Αν ερθει καποιος και μπει στο οφφτοπικ και αρχισει τα 100 χαμογελακια και την αλλη μερα βαλει αγγελια ριχτου ενα ΒΑΝ και τελειωσε η υποθεση. Οχι οτι με νοιαζει για τον αριθμο , χεστηκα. Τα χαμογελακια αλλωστε τα πεταει και σε ιντελ/ αμδ θεματα ευκολα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia [Σήμερα, στις 13:49]

100 kai ταυτοχρονα μεχρι να φτασει τα 100 να πρεπει να γινονται συναντησεις με αλλα τακτα μελη του λαμπ ωστε να μπορει να γινει και μια face to face αξιολογηση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sobig64 [Σήμερα, στις 14:04]

οχι ρε παιδια.. :eek: ξενερωσα ασχημα.

ειπαμε (και συμφωνω :T: ) να μην μπορεις να κανεις καποια πωληση αλλα οχι και να μην μπορεις να δεις τις πωλησεις.

μπορει να θελεις να αγορασεις κατι,

(εξαλλου αυτος που θα κανει την πωληση θα εχει το λιγοτερο 150 ποστ)

αν καταληξει αλλου, κακο του κεφαλιου σου.

Σας παρακαλω ξανασκεφτειτε το. :look:

εχει ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!! να μην μπορεις να ανοιξεις thread στις πωλησεις ναι, αλλα οχι και να μην μπορεις να τις δεις !

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Aμ ποιός σου είπε να σνομπάρεις το Forum και να μην λες κουβέντα ????? :D

Πέτα κανένα smile σε κάθε POST και σε 4-5 μέρες είσαι έτοιμος....

Αλλωστε και γιατί να αγοράσεις εσύ ?????

Την μιά παίρνεις μητρική και την κάνεις καφετιέρα - την άλλη παίρνεις μνήμη και την κάνεις βαρελότο - κτλ...κτλ....

Από τον ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ να αγοράζεις καλύτερα...... :jump::p :daisy:

Πουλαει ο Μαριος μνημες ? :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως πολλοι δεν κανουν μονο εδω ποστ αλλα κ σε αλλα φορα.

Οταν καποιος παει να αγορασει κατι αξιας καλο ειναι να δει λεει ο τυπος γενικα στο Online community.

πχ. Eγω εχω 70 Post εδω, 400+ σε αλλο και απο 50+ σε αλλα 2-3 forum...

Ολα αυτα ισως να μπορουν να μπουν στο profile του καθε χρηστη... Οπως και τυχον αξιολογησεις απο το Fleamarket...

Οποτε οι πιθανοτητες μειωνονται περισσοτερο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia [Σήμερα, στις 13:49]

100 kai ταυτοχρονα μεχρι να φτασει τα 100 να πρεπει να γινονται συναντησεις με αλλα τακτα μελη του λαμπ ωστε να μπορει να γινει και μια face to face αξιολογηση

@pascalia:Δεν συμφωνω καθολου...

Εγω δηλαδη με ποιον θα συναντηθω που δεν ειμε Αθηνα ή Πατρα που ειναι μεζεμενοι πολλοι

χρηστες και οργανωνουν συναντησεις.....?????

Και με τους Βολιωτες να συναντηθω τι νοημα εχει αφου ειναι μονο 3-4 αυτοι που εχω πετυχει...

Εμενα ποιος θα με αξιολογησει...face to face και ποσα πραγματα μπορεις να καταλαβεις εσυ απο την φατσα του αλλου????? :p:TD:

Link to comment
Share on other sites

Ο συνδυασμός 150 καταχωρήσεων και δίμηνη παρουσία στο forum "ενεργοποιήθηκε". Επίσης όλα τα μέλη έχουν πλέον την δυνατότητα να βλέπουν το forum των πωλήσεων και τα μέλη με πάνω από 150 καταχωρήσεις μπορούν να βάλουν την δική τους αγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εβαλα 200 ποστ....αν και 'εμπιστευομαι' καποιον απο τα γραφομενα του.....πολλες φορες δεν θα επαιρνα κατι απο καποιον που δεν θα ειχα δει τον γενικο τροπο σκεψης του......>200 ποστ ολο ,κ κατι περισσοτερο θα εχεις καταλαβει για τον συγκεκριμενο τυπο.....

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να σας μειωσω θα ηθελα να πω οτι η ευθηνη ειναι αποκλιστικα κια μονο του αγοραστη αν δεν εχει τσεκαρει καπως τον πωλητη αλλα τελος παντων δεν αποφασιζω εγω για το φορουμ αλλα οι admins εγω συμετεχω ελαχιστα στο φορουμ και εχω λιγα ποστ αλλα ειμαι αξιοπηστος στις συναλαγες μου μια και εχω πουλησει αλλα και αγορασει αρκετα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά διαφωνώ με τα "μέτρα" που θα ληφθούν, αλλά αφού θα μπει σίγουρα περιορισμός , ψήφισα 200 post και συμφωνώ και για τον δίμηνο τουλάχιστο περιορισμό.

Αφού θα ληφθούν ημίμετρα, ας είναι όσο το δυνατό αυστηρότερα.

Link to comment
Share on other sites

$George Vasil$ δεν μπορει να μην κατεβαινεις για διασκεδαση η για δουλειες σε Αθηνα -Σαλλονικη η σε αλλες πολεις .

Αυτο που λες θα μετρουσε μονο αν εμενες Αυστραλια η Αμερικη .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

$George Vasil$ δεν μπορει να μην κατεβαινεις για διασκεδαση η για δουλειες σε Αθηνα -Σαλλονικη η σε αλλες πολεις .

Αυτο που λες θα μετρουσε μονο αν εμενες Αυστραλια η Αμερικη .

Γιατι το αποκλειεις ???

Link to comment
Share on other sites

Ποιο να αποκλεισω καλε ?

Αν φυσικα δεν θελει να εχει σχεσεις εκτος διαδικτυου ,τοτε αλλαζει .

Και ο ΤζιμΚ μενει Εδεσσα και δεν νομιζω οτι υπαρχουν πολλοι απο εκει αλλα και ποστς κανει πολλα και δεν εχει προβλημα να συναντηθει και ειναι μολις ενηλικιωμενος .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.