Jump to content



ocz?


gbak

Recommended Posts

βρικα ακρη απο αμερικη

οποιος θελει να τον βοηθησω πριν παραγγείλει ας μου πει

απλα ενασ φιλοσ απο αμερικη , τιποτε το ιδιαιτερο , γλιτωνουμε φπα ελλάδας , τελωνία , μεταφορικα και τα κερδη ενος μαγαζιού (λετε να μας τα ποθλήσουν στην ελλάδα οσο αγοράσουν ?)

αν καποιος ενδιφερεται ας μου πεί (φπα αμερικής δεν γλιτώνουμε 6%~)

ενδεικτικά σας λεω οτι ελλάδα μου εδωσε τιμή η αντιπροσωπεία 327 ευρώ με το φπα για τις ocz που λέγαμε , υπολογίστε ποσο θα πουλάνε στα multirama ας πούμε (που μουπαν οτι συνεργάζονται) ή στην στουρνάρη οι απατεώνες...

αμερική πιστευω οτι με 290 καθαρίζουμε και οχι παραπάνω

οσοι πιστοί προσελθετε

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Μετα λυπης μου εμαθα εδω στο Βολο οτι η Overboost απλα παραμυθιαζει τον κοσμο (καταστηματα) , σε αλλους λεει οτι δεν εχει στοκ , και σε αλλους λεει υψηλες τιμες .

Δεν ξερω τα εχω πεξει.

Απο την αλλη, την EPICOM , την θεωρουν οτι και εκεινη αγοραζει απο την Overboost , διοτι λεει , πως μπορει μια εταιρεια Ο.Ε , να κανει εισαγωγες ???

Οσον αφορα το E-Shop , ασε αλλη αμαρτωλη ιστορια , εχουνε 2-3 μνημες μονες , και αυτο ειναι ολο , Συμπληρωσα και φορμα με Email , για να με ενημερωσουν για διαθεσημοτιτα , εδω και 2 εβδομαδες , και ακομα με ενημερωνουν ..

Μα καλα, δεν ντρεποντε λιγακι , ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Σήμερα, στις 14:20]

αμερική πιστευω οτι με 290 καθαρίζουμε και οχι παραπάνω

οσοι πιστοί προσελθετε

Τοσο τις βρηκα και εγω στην Ελλαδα , αλλα ακομα περιμενω να μου παραδωσουν ... ( 3 εβδομαδες)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από overvolt [Σήμερα, στις 19:46]

Τοσο τις βρηκα και εγω στην Ελλαδα , αλλα ακομα περιμενω να μου παραδωσουν ... ( 3 εβδομαδες)

τελικα απο που τις βρηκες ρε φιλε?? απο επικομ?
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από overvolt

Μετα λυπης μου εμαθα εδω στο Βολο οτι η Overboost απλα παραμυθιαζει τον κοσμο (καταστηματα) , σε αλλους λεει οτι δεν εχει στοκ , και σε αλλους λεει υψηλες τιμες .

Δεν ξερω τα εχω πεξει.

Απο την αλλη, την EPICOM , την θεωρουν οτι και εκεινη αγοραζει απο την Overboost , διοτι λεει , πως μπορει μια εταιρεια Ο.Ε , να κανει εισαγωγες ???

Οσον αφορα το E-Shop , ασε αλλη αμαρτωλη ιστορια , εχουνε 2-3 μνημες μονες , και αυτο ειναι ολο , Συμπληρωσα και φορμα με Email , για να με ενημερωσουν για διαθεσημοτιτα , εδω και 2 εβδομαδες , και ακομα με ενημερωνουν ..

Μα καλα, δεν ντρεποντε λιγακι , ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ..

όλοι από την overboost παίρνουν και είναι πονεμένη ιστορία.....

Link to comment
Share on other sites

φιλε δεν ξερω , παντως εγω πιστευω οτι μαλλον τις βρίκες ΧΩΡΙΣ φπα 290

το θεωρώ πολύ απίθανο ΜΕ φπα να τις βρίκες τόσο

μηπως δεν στο είπαν? ετσι μου έκαναν πολλοί και εμένα

αν τις βρίκες τόσο ελλάδα , τότε πες μου πού να πάρω και γώ , και δεν το λέω ειρωνικά , σοβαρολογώ (θα γλιτώσω τη διαδικασία )

παντα φιλικά , κώστας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Χθες, στις 23:24]

φιλε δεν ξερω , παντως εγω πιστευω οτι μαλλον τις βρίκες ΧΩΡΙΣ φπα 290

το θεωρώ πολύ απίθανο ΜΕ φπα να τις βρίκες τόσο

μηπως δεν στο είπαν? ετσι μου έκαναν πολλοί και εμένα

αν τις βρίκες τόσο ελλάδα , τότε πες μου πού να πάρω και γώ , και δεν το λέω ειρωνικά , σοβαρολογώ (θα γλιτώσω τη διαδικασία )

παντα φιλικά , κώστας

"αμερική πιστευω οτι με 290 καθαρίζουμε και οχι παραπάνω" :...:

Link to comment
Share on other sites

ειπα κατι λαθος?

γιατι το εγραψες αυτό?

μουπε οτι ελλάδα τις βρίκε 290 , και τθ λεω τόσο τις βρίκα και απο αμερική

δεν νομίζω οτι μιλούσε για αμερική

καλα μπορεί και να κόλησα , παντως δεν καταλαβαίνω τίποτα :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Σήμερα, στις 02:58]

ειπα κατι λαθος?

γιατι το εγραψες αυτό?

μουπε οτι ελλάδα τις βρίκε 290 , και τθ λεω τόσο τις βρίκα και απο αμερική

δεν νομίζω οτι μιλούσε για αμερική

καλα μπορεί και να κόλησα , παντως δεν καταλαβαίνω τίποτα :p

...μπερδεway .....γραψε λαθος...:confused: .........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice

delivery για ελλάδα υπολογισες?

συσκευασια κανονική ή προσεγμένη μη και παθουν τίποτα?

τι τροπος πληρωμής?

man...εισαι λιγο αγχωμενος η απλα ετσι ακουγεσαι...!

Aπο pc-mem.co.uk ολες οι μνημες ερχονται σε προσεγμανο δεμα...4 ευρω τα μεταφορικα για απλη αποστολη κ 18 αν δεν κανω λαθος για fed-ex,delivery δεν χρειαζεται...πας κ τα παιρνεις απο το ταχυδρομιο....τροπους πληρωμης διαλεγεις κ παιρνεις οτι θες εσυ....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες τελικα η ελλαδα ειναι πολυ μικρη....γι αυτο πρεπει να μαθετε και να συνηθισετε το online shopping...εχω παρει αρκετα πραγματα απο λονδινο....και τελικα και λεφτα γλιτωνεις και ταλαιπωρια με το ΙΧ στο κεντρο για να βρεις αυτο που θες και ειδικα το shipping του pc-mem.co.uk ειναι αρκετα χαμηλο 4e ....και βασικα βρισκεις παντα αυτο που θες.....

Link to comment
Share on other sites

εκλεισα πολυυ χαμηλότερη τιμή απο αμερικη για ενα σετ μονο , μεσολαβισε φιλος , δεν ξερω τι εκανε με το μαγαζι (αποδειξή και εγγυηση κανονικα )

πως θα του στειλω τα λεφτα δεν ξερω και ποσο θα στοιχισει η αποστολή απο αμερική (ας αργήσει )

δεν ειμαι αγχωμένος , ειπα να βοηθήσω μηπως και ξέχασε τίποτα , να φερω τις 2 τιμές σε συγκριση να δουμε που είναι καλίτερα , thats all

320 κανεις παραγγελεία απο ελλάδα και σε 10 μερες τις εχεισ , δεν γλίτωσες και κατι το ιδιαίτερο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Σήμερα, στις 16:01]

270 εκλεισα αν και μπορω να βρώ και χαμηλότερα αμα ψάξω κιάλλο

Υπολόγισε ΚΑΙ το ότι αν πας σε Τράπεζα να κάνεις δολλάρια και να τα στείλεις , θα σου φάνε κι αυτοί κάτι..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.