Jump to content



ocz?


gbak

Recommended Posts

αποφασισα να αντικαταστησω τις kingston με ενα ζευγαρι ocz 3200 και κατεληξα σε αυτες OCZ 1GB (2 x 512MB) PC3200 Dual Channel Platinum Series EL-DDR REVISION 2 CAS2 . πως την βλεπετε την αναβαθμιση καλη?? εχετε να προτεινετε τιποτα αλλο??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από Βασιλης [24-11-2004 13:18]

Παρε τηλ στα κεντρικα της ocz στην αθηνα......προχθες παραλαβανε κ rev.2....

Για ποια κεντρικα μιλατε βρε παιδια ???

Δωστε μου ενα τηλεφωνο η ενα στοιχειο !!

Εχω κανει παραγγελια σε εναν Βολιωτη dealer ,και εχω φαει παραμυθι 20 μερες τωρα ..

Για Dual-DDR 1GB PC3200 Rev II Platinum

Link to comment
Share on other sites

εκανες τιποτα με ocz στην ελλάδα?

γιατι ακριβως το ιδιο κυνηγάω και εγώ και απο ελλάδα δεν βλέπω φως

απο την αλλη και απο εξωτερικό πολύ ρισκο και ταλαιπωρία

αμα θες να τις παραγγείλουμε μαζί απο ελλάδα μπας και γλιτώσουμε τίποτα

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ακομα αυτες οι μνημες ρε κώστα??????

Αχχχχ αμα παρω τις BH που ζαχαρώνω θα σου στειλω μηνυμα να περασεις απο το σπιτι για μια 512αρα 3-3-3-8@200@2,6(μεχρι να παρεις και εσυ τιποτααα)

Link to comment
Share on other sites

ασε αποστολη μου εχουν σπασει τα νευρα

βρικα τελικα να μου τις στεριλουν απο αμερικη αλλλα τωρα μου λεει η φιλη μου να πληρωσω με paypal γιατι δεν γίνεται να βαλεις πιστωτική απο ελλάδα και να δηλώνεις διεύθυνση αμερικής (θα τις στειλουν στη φιλη μου και θα μου τις πακετάρει )

τωρα με αυτο το paypal δεν ξέρω τι γίνεται και το σκεφτομαι...

α ρε αποστολη χρυση καρδια εχεις , να δω πως θα σου το ξεπληρώσω

πηρα τον western digital raptor 74GB 10000rpm για το νεο συστημα,εκκρεμούν μνήμες και ψύξη , μαλλον θα πάω σε αερα και μετα βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από overvolt

Ευχαριστω ...

Το σιτε δεν φαινετε να δουλευει , αλλα θα παρω τηλεφωνο ..

Ποτε δεν λειτουργουσε...μαλλον ο hawk απο κει που το εκανε clopy paste δεν διαβασε το epomeno ποστ που λεει οτι δεν λειτουργει....:p

Αρχική απάντηση από BeetleJuice

εκανες τιποτα με ocz στην ελλάδα?

γιατι ακριβως το ιδιο κυνηγάω και εγώ και απο ελλάδα δεν βλέπω φως

απο την αλλη και απο εξωτερικό πολύ ρισκο και ταλαιπωρία

αμα θες να τις παραγγείλουμε μαζί απο ελλάδα μπας και γλιτώσουμε τίποτα

ευχαριστώ

Tι ρισκο κ ταλαιπωρια βρε???Απο pc-memory-upgrade που εχει ολα τα προιοντα της ocz(που ενδιαφερεστε κιολας) η αγοραζεις με καρτα κ σου ερχονται η κανεις την παραγγελια κ βαζεις ως πληρωμη το wire transfer,βαζεις τα χρηματα στην τραπεζα κ οταν τα παραλαβουν σου στελνουν τα πραγματα......!Τοσοι κ τοσοι παραγγελνουν κ δεν τους εχει κατσει καμια στραβη...λες να εισαι εσυ ο ατυχος???

Link to comment
Share on other sites

κ καλα η overboost ειναι η official distributor της ocz στην ελλαδα....αλλα ουτε σαιτ ουτε τιποτα...μαλλον μονο με τηλεφωνακι βγαζεις ακρη...!

κ οι greek online resellers ειναι εδω....

http://www.ocztechnology.com/wheretobuy/resellers/online/europe#Greece

η epicom πριν απο λιγο καιρο ειχε σαιτ αλλα δεν ελεγε κ τιποτα,ενα μοντελο της ocz ειχε κ τιποτα αλλο...αλλα τωρα ουτε κ αυτη βλεπω οτι εχει σαιτ...μαλλον κ εκει τηλεφωνακι...!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.