Jump to content



Recommended Posts

πριν 22 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

αφου λεει "copy code" , αν ειναι εικονα κατι γινεται λαθος. Σου ηρθε και στο mail και στο δειχνει στο site σαν εικονα; Δλδ καπως ετσι; 

 

Capture1.JPG

μου απαντήσαν ότι έγινε λάθος με καινούργιο serial. απλά δεν το δέχεται το steam λόγω πολλών προσπαθειών.....υπομονή....

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 6 ώρες, το μέλος csaris έγραψε:

 

Ηδη το τερματισα οποτε πλεον οτι και να ηταν παει... :hehe:

Περιμενω να δω ποτε θα παρω καρτα, για να το παιξω σαν ανθρωπος (οχι οτι δε το παλευει μια χαρα η 770 , αλλα οκ... Θελω να το απολαυσω). Τοτε ισως καποτε το τερματισω :p 

Πως σου φανηκε το game?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, tommybertsen said:

Περιμενω να δω ποτε θα παρω καρτα, για να το παιξω σαν ανθρωπος (οχι οτι δε το παλευει μια χαρα η 770 , αλλα οκ... Θελω να το απολαυσω). Τοτε ισως καποτε το τερματισω :p 

Πως σου φανηκε το game?

 

Ειχα καει πολλες ωρες παλια οταν επαιζα τα doom 1 & 2 στον 486 μου και ηταν αδυνατο να μην τιμησω το τελευταιο.

 

Ειναι στο στυλ των παλιων doom, οποτε εμενα μ'αρεσε παρα πολυ... Αν καποιος δεν εχει παιξει τα παλια και παιξει αυτο για πρωτη φορα μπορει να μην του αρεσει.

 

Ενα 12ωρο συνολο μου πηρε να το τερματισω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχω παιξει και τα 2 πρωτα (σε 386 ομως :p )  και μπορω να πω οτι οντως εχει το feeling των παλιων. Και μενα οσο επαιξα μεχρι στιγμης μου αρεσε!! Μολις 3 ωρες εχω παιξει. 

 

Κατι αλλο.

Εκτος απο το να το ξεκινησω απο την αρχη, υπαρχει αλλος τροπος να ξαναξεκλειδωσω τα achievements? Μπηκα κατα λαθος στην κονσολα, και θεωρησε οτι cheatαρω, οποτε μου τα απενεργοποιησε και λεει να ξεκινησω new game. Got to be kidding,right? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.