Jump to content



Super PI 32M Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

χθες που δοκίμαζα τους ATI beta 3 στο 3dmark πρέπει να πάνε λίγο καλύτερα σε 3D (οι προηγούμενοι χάναv πολύ στο nature σε σχέση με τα x86) έχει όμως ακόμα δουλεία, ότι αφορά CPU-IMC είναι γρηγορότερο (μιλάμε για secs πάντα) σε 32bit εφαρμογές, σε 64bitες δεν το έχω κοιτάξει δυστυχώς εκτός από το demo της nvidia με το χορευτή. Το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχουν drivers για modem και πρέπει να βάλεις net μέσω ethernet-router για να παίξει για κάθε μέρα, σαν αίσθηση ναι θα μπορούσα να πω ότι είναι λίγο πιο γρήγορο (menu κλπ)

Link to comment
Share on other sites

zarra , τωρα προσεξα οτι στο cpu-z σου δειχνει 11.5!!! memory dvider, κατι που δε νομιζω να υπαρχει , απλως νομιζω δεν εχεις το τελευταίο (1.25) , , οποτε μαλλον ειναι στα 3105/12 = 258.75, για αυτο δουλεψαν και με λιγη ταση.Παντως με λιγη ταση το 11χ282 θα το εχεις ...και τοτε θα ειναι ακομη καλυτερα :D

Link to comment
Share on other sites

Ουουουουφφφφφφφ..............ΓΙΑΤΙ με παιδεύετε βραδιάτικα βρε παιδιά?......... :D

Ε είπα κι εγώ να τραβήξω κάνα bench μιας και δουλεύω ξημερώματα..........Έτσι για να περάσει και η ώρα βρε αδερφέ.......... :D

Prescott-ώνει 3.2GHz με 5:4 CPU:RAM ........ :)

Κρίμα που δεν το χάρηκαν και οι πρωινοί το AMD-άδικο σκορ , αλλά δεν πειράζει , κι αύριο μέρα είναι........ ;)

Ε αν έρθει κι ο Trooper το Σαββάτο θα σας βγάλω και ένα AMD-άδικο για να 'χετε.......... :D

........γιατί την άλλη βδομάδα θα έχουμε και 5GHz + με έναν 3.8GHz Prescott και μνήμες 1:1 full aggressive.....Κουράγιο......... :D

post-171-1416071393,4476_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Χμ.... γιαυτο σε ειδα να "βγαινεις" οταν ανεβασα το σκορ ε?

πηγες να πιασεις δουλεια μαλλον....

αξιος αξιος.... :flower:

Κολλημενοι Amdακηδες , υπομονη δεν ειπα ακομα την τελευταια μου λεξη...σε 2-3 μερες ερχεται η απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 09:50]

Χμ.... γιαυτο σε ειδα να "βγαινεις" οταν ανεβασα το σκορ ε?

πηγες να πιασεις δουλεια μαλλον....

αξιος αξιος.... :flower:

Κολλημενοι Amdακηδες , υπομονη δεν ειπα ακομα την τελευταια μου λεξη...σε 2-3 μερες ερχεται η απαντηση

:D

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίος Hipro είσαι pro ότι και να λέμε :clap: Πιστεύω ότι με τις μνήμες πιο πάνω ο Zarras θα σε έχει, μένει να δούμε :D

Περιμένουμε να δούμε και πως θα τα πας με τον FX55 :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.