Jump to content



Super PI 32M Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Επιτελους μετα απο 8 μερες προσπαθειας στο 32αρι, βγηκε κατι αξιο να ποσταριστει...

Τελικα αυτα τα tccd δεν θελουν και πολυ ρευμα...εδω ηταν με 2.7, και το λεω αυτο

γιατι στην αρχη για να παιξουν εκει ηθελαν 3,1, τελικα με το που κατεβηκε λιγο το ρευμα αρχισαν να ακουνε και στο tweaking του A64 ;)

Σαν συμπεριφορα ο επεργαστης ηταν εντελως ανωμαλος οπως θα δειτε στα loopings...

Tελικα αυτο το κ:nuke:λ:nuke:τσιπακι ειναι καλο... :D

Παρακαλω να γινει αμεσα το update :p

post-363-1416071393,3318_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει backup σίγουρα (2 sec παρακάτω από το προηγούμενο ρεκόρ ούτε κατά λάθος δεν το πετυχαίνεις).

Πολύ γέλιο. Δεν θα τολμάει κανένας να ποστάρει αν δεν έχει τουλάχιστον ένα λεπτό παρακάτω.

’ξιος.

Link to comment
Share on other sites

Zyx με τοσο ρευμα ειναι το μαξιμουμ των Ghz που ειναι σταθερο για bench των 25 λεπτων.

Απο κει και πανω θελει και αλλο ρευμα, το Lighspeed αρχιζει και δυσκολευται να κρατησει καλη θερμοκρασια για τοση ωρα, οποτε και αρχιζει τα κουλα. Παντως αν ειχα καλυτερη ψυξη φαινεται οτι θα πηγαινα καλυτερα, αφου χρειαστηκε τοσο λιγο ρευμα εως εκει.

Link to comment
Share on other sites

@ Voudas - Δεν εχω ιδεα, καπου ειχε παρει το ματι μου ενα τυπο που το υπολογιζει, αν το θυμαται κανεις, ας κανει το κοπο...

@ papatsonis - XP Pro. Τα απλα... :)

@Ζyx - Πρεπει να βρω ενα ψυγειο για κρεατα να το πεταξω μεσα, μονο ετσι κατεβαινει... 'η να βρω καλυτερη ψυξη...

Α επισης στις πρωτες μερες ζωης του με τοσο ρευμα εφτανε μεχρι τα 3Ghz

τωρα ειναι +100 με το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

θα τα κατεβασω αυριο, αλλα για να πω την αληθεια δεν το εχω ψαξει κατα ποσο ειναι καλυτερα 'η χειροτερα στον "πραγματικο καθημερινο κοσμο".

Στα benches πηγαινουν καλυτερα?

:o πω πω ασχετοσυνηηη.... :o

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.