Jump to content



Super PI 32M Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

@ papatsonis - χεχε εισαι ο 4ος που προσφερει τις μνημουλες του, ευχαριστω, αλλα ρε γμτ εισαι πατρα. (ψιτ..το λινκ για το 1.51 δωσε :))

@ esdee - και γω ακριβως το ιδιο επαθα...

στις 2.00 ημουν ο απολυτος αρχοντας του Pi...

στις 5.00 ημουν παλι μια δευτερατζα... :confused:

@ Dag - ναι τελικα εχει ενδιαφερον... :nuke:

@ Trooper - σκασε με camera εκει...και κατεγραψε τα παντα... κατι μου λεει οτι μπορει να τον σαμποταρει..

επισης ...χρειαζεται και ενας παρατηρητης για κατι τετοιο, καποιος που να ειναι απολυτα αντικειμενικος... και να καποιος που να ξερει πολυ πολυ πολυ καλα να ρυθμιζει το a64 tweaker... δηλαδη περα απο σενα και το γιωργο χρειαζονται αλλα 2-3 κεφαλια εκει περα...

αα θελετε και ενα φωτογραφο να απαθανατησει τη φατσα του hipro οταν δει 22sec στο Pi... απο τον fx... (προσφερομαι για το τελευταιο). Και "ναι" ΠΡΕΠΕΙ να χωσεις ενα phase change...κριμα ειναι να τρεχει στα 2.8

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

@ esdee - και γω ακριβως το ιδιο επαθα...

στις 2.00 ημουν ο απολυτος αρχοντας του Pi...

στις 5.00 ημουν παλι μια δευτερατζα... :confused:

αν βάλεις 2003 64 και παίξεις λίγο πιο ψηλά τις μνήμες, θα πιάσεις και πάλι κορυφή :D (μέχρι τουλάχιστον να πάει ο Trooper στον Hipro :hehe: )
Link to comment
Share on other sites

..νταξει και μαθηματικα πλεον,

δεν προλαβαινω....!

τα win κατεβηκαν...

αλλα οσπου να μπουνε να ρυθμιστουνε να να να

θα εχει παει και θα εχει γυρισει ο trooper....

ε Troopie δεν πας απο κει την αλλη εβδομαδα?

δεν χρειαζεται να βιαζεσαι μωρε..

ενα bench ειναι...σιγα :whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papatsonis

αχ βρε endu .. για 1 sec μου έφαγες τη θέση :)

XP x64

δε πειράζει papatsonis, το δικό σου είναι καλύτερο bench αφού είσαι σε χαμηλότερη συχνότητα και πολύ καλύτερα τις μνήμες ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shidokanjohn [Σήμερα, στις 09:00]

24,36 το καινουργιο που εκανα...θα το ποσταρω ξεχασα να το φερω μαζι στην δουλεια.Τασο ξεκινα να τραβας παλι αν δεν εχεις backup:):)

Αν έγραψες σωστά το νούμερο.....δεν κινδυνεύω ακόμα....24.32 έχω (μάλλον...ίσως...χεχε)

Το θέμα είναι άλλο shido μου.....ότι θα μας σκάσει ένας Αρης στο κεφάλι...λίαν συντόμως.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.