Jump to content



Super PI 32M Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

....σωστος ο papatsonis.....;) .......doctor πολυ δυνατο σε βλεπω...:) endu μην μασας βρε...(ακομα να το σενιαρεις??).....πωω...εμεινα πολυ πισω.....θα επανελθω το βραδυ με τις ocz για 1/1 στα ψηλα.....:p :p

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ , αλλα μιας και ειμαι επικυνδυνα στα ορια της cpu, (στα 2700 τραβηξα ;), στα 2703 οχι) , σε ενδεχομενο "counter attack" :p , το πολυ πολυ να πω οτι "πατησα" τα 26 και τπτ άλλο.. :(

btw , βρηκα βυσματακι απο την ιστορικη (Coffemaker...) NF7-S , αν και εισαι μακρυα, αν δεν εχεις βρει , πες το. (@endu)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papatsonis

btw , βρηκα βυσματακι απο την ιστορικη (Coffemaker...) NF7-S , αν και εισαι μακρυα, αν δεν εχεις βρει , πες το. (@endu)

ευχαριστώ papatsonis :flower: μάλλον θα βρω και γω από άλλη καμένη ή θα παραγγείλω από το εξωτερικό αν τελικά δεν έχει Αθήνα, οπότε αστή τη καημένη να αναπαυτεί εν ειρήνη :D
Link to comment
Share on other sites

ποια ειρηνη ...και μαρια.. , ουτε το ενα τεταρτημοριο της δεν εχει μεινει :p , το πανω αριστερα κομματι με τα mosfets ειχα κρατησει και τα βυσματα , την υπολοιπη την πεταξα να μη μου πιανει χωρο..

.ΟΚ , ας γιου γουις :)

Link to comment
Share on other sites

ωχ.... βαρατε βιολιτζιδες... :D , τυχερακια , δεν μπορω να κανω 32μ στα 2710 , αλλιως θα σου ελεγα :p , θα δουμε ομως τι μπορουμε να κανουμε για την περισπτωση σου..:whistling (απο το βραδακι ομως)

Link to comment
Share on other sites

ΟΜG!!!!! Θα μας τρελάνεις ρε γιατρέ :toomuchne πολύ καλός οπως και να έχει :T:

@papatsonis μη στεναχωριέσαι πάλι δικιά μας θα είναι η θέση 9 :D

σχετικά με το Mobo ευχαριστώ, αν δυσκολευτώ να βρω λύση στις άλλες επιλογές μου, θα ζητήσω την βοήθεια σου και σε ευχαριστώ :flower:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.