Jump to content



Super PI 32M Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Ναι αλλα απο θερμοκρασιες αστα βραστα.

Ειμαι με 47C Idle και 61-63 Full load.

O cpu παει και παραπανω αλλα θελω μαλλον ''νερο''.

Εχω να δοκιμασω και τις ADATA του θοδωρα που με πηγαν πολυ καλυτερα απο τι ballistix.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dohc16

Xrist22, γιατί τέτοιες θερμοκρασίες; Νομίζω ότι έχεις ένα πολύ καλά τακτοποιημένο κουτάκι με αποδοτικό airflow...

Ισως γιατι ενα αποδοτικο airflow ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ για να ψυξει σωστα τον Prescott.

Σημερα πηγα σε εναν φιλο που αγορασε νεο συστημα απο το Πλαισιο. Μητρικη Ασους, CPU Πρεσκοτ 3.2

Temps... 52 System

71 CPU

Μεσα στο BIOS...και με την asus που αν μη τι αλλο δειχνει παντα χαμηλοτερα.

ΕΛΕΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dohc16

Xrist22, γιατί τέτοιες θερμοκρασίες; Νομίζω ότι έχεις ένα πολύ καλά τακτοποιημένο κουτάκι με αποδοτικό airflow...

Με το ιδιο ακριβως κουτι ο North. ειχε 31C idle και 47 foull.

Tελικα οι P4 στο μονο που περνανε τωρα τους AMD ειναι οι θερμοκρασιες χεχεχε:devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

με win 2003 64 bit (επιτελους) 1χ512 bh6 3.3vdimm .... 1.84 vcore το 754 δεν πεθενη.

Με αυτό το πράμα που του έβαλε για να ψήχετε που να πεθάνει???

Έτσι λιώσε τον...

Αξιος!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστο endu και σορυ παιδες για την δευτερη φωτο απλα δεν περιμενα να το βγαλη σε αυτην την συχνοτητα. και με εξεπληξε. τωρα το αγαπω πιο πολυ το 754 και το dfi μου :D

εδιτ το ras to ras ειναι πλεον 2 στο δευτερο αφου παει λιγο καλητερα.

γιατρε εισαι δυνατος μη μασας ερχοντε πιο πολλα κρυα και θα ανεβης παραπανο. φασικα βγαλε και το a/c εξω στο μπαλκονη:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.