Jump to content



Super PI 32M Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 16:28]

για το 1Μ και 4.3 θα υφίσταται δηλαδή ? :rofl:

ΔΕΝ πρέπει να το "έπιασες" καλά..........’ν με αέρα είμαι 4300MHz , ε τότε ετοιμαστείτε να γευτείτε τα 5GHz+ και το REAL INTEL POWER....... :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 16:36]

μα με 5G δε πιάνεις 25 πιστεύω :p (5500 αν θυμάμαι βγάζει 23 patchαρισμένος ο σκιστόμάτης :hehe: )

Δυστηχώς έτσι όπως τα έχω υπολογίσει θα έχω : 4770 = 26 sec με 1:1 CPU : RAM..........Μετά με 5:4 θα έχω : 4750 = 27 sec , 4930 = 26 sec , 5110 = 25 sec και 5290 (άν φτάσει εκεί) = 24 sec........και ο Γιαπωνέζος ΔΕΝ είναι patch-αρισμένος εκεί...... ;)

Link to comment
Share on other sites

αν δεν είναι patchαρισμένος τότε δε θα έχεις πρόβλημα αλλά στο 1Μ η κάθοδος των sec δε πάει προσθετικά με τα Mhz, δηλαδή όσο κατεβαίνεις τόσο πιο πολλά MHz θες για το επόμενο sec. Aλλά εσύ το έχεις ψάξει καλύτερα το θέμα οπότε θα μας δείξεις τι πραγματικά ισχύει :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 16:32]

ΔΕΝ πρέπει να το "έπιασες" καλά..........’ν με αέρα είμαι 4300MHz , ε τότε ετοιμαστείτε να γευτείτε τα 5GHz+ και το REAL INTEL POWER....... :devil:

κρυβε λογια, γιατι θα κατεβασω το msx2 απο το παταρι, και θα γευτειτε ολοι The Real Zilog Z-80 Power @ 3.14MHZ χωρις ψυκτρα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.