Jump to content



Super PI 32M Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Το να κανεις το Hipro να βαραει Bench στις 5.00 το πρωι ειναι καλυτερο και απο το να καταλαβεις ακομα και την 1η θεση ....

Δυστηχως μας επιασε κυριολεκτικα στον υπνο...

υπομονη ομως λιγο, το download τελειωνει σε λιγο.

και ελπιζω τα τσουτσεκια του Gates για 2η φορα να εχουν κανει κατι σωστο στη ζωη τους.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 11:05]

Το να κανεις το Hipro να βαραει Bench στις 5.00 το πρωι ειναι καλυτερο και απο το να καταλαβεις ακομα και την 1η θεση ....

5 το πρωί κατέθεσε αποτελέσματα. Πόσες μέρες ξενύχτης το παλεύει δεν ξέρουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Να και ένα δικό μου:

270χ10 , 1:1 2.5-3-3-7 2Τ, 2.65v

32m-29-27.jpg

Θεωρείτε οτι εαν τρέχει το 32M το σύστημα ειναι σταθερό απο οποιαδήποτε άποψη ?

Θα πάει και παρακάτω μιας και τρέχω 1Μ και στα 2760...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Θεωρείτε οτι εαν τρέχει το 32M το σύστημα ειναι σταθερό απο οποιαδήποτε άποψη ?

Θα πάει και παρακάτω μιας και τρέχω 1Μ και στα 2760...

σε μεγάλο ποσοστό ναι, αλλά όχι απόλυτα... εμένα 2-3 φσβ πιο κάτω από εκεί που βγάζει 32μ είναι μια χαρά... αλλά δε νομίζω πριμε..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 11:05]

Το να κανεις το Hipro να βαραει Bench στις 5.00 το πρωι ειναι καλυτερο και απο το να καταλαβεις ακομα και την 1η θεση ....

Δυστηχως μας επιασε κυριολεκτικα στον υπνο...

υπομονη ομως λιγο, το download τελειωνει σε λιγο.

και ελπιζω τα τσουτσεκια του Gates για 2η φορα να εχουν κανει κατι σωστο στη ζωη τους.... ;)

Μπά..........Επισκεύαζα κάτι μηχανήματα να τα στείλω σήμερα και αφού είδα και το πόστ , λέω δεν τραβάω κι εγώ ένα........ :p

Για να μη μιλήσουμε για το θέμα απόδωσης-τιμής που λέει και ο φίλτατος Shido......... ;):p

Πού είσαι βρε Chris2004 να τους τα πείς?........ :whistling:D

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα δεν με ενδιεφερε ο λογος τιμης/αποδοσης ουτε οταν ειχα ιντελ ουτε οταν ειχα αμδ,

οπως ειχε πει σοφα και ο βουδας οταν κυνηγας νουμερα δεν κοιτας ποσα ευρω φευγουν απο την τσεπη.

απλως χωνεις χωνεις χωνεις χωνεις...και στο τελος σου παιρνουν και το σπιτι....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 13:15]

LOL ναι τράβα ένα με τον EE να μιλήσουμε για σχέση απόδοσης προς τιμή, εξ άλλου ο FX έχει πολλά να δώσει ακόμα :D

Χε,χε,χε..........Όταν με το καλό θα "σκάσει μύτη" και ο 3.8GHz και θα τα βγάζει αυτά με ΑΕΡΑ και 1:1 , τότε να ξαναμιλήσουμε για overal απόδωση - τιμή ....... :p

EDIT : Ωπωπω και βγούν και οι 3.8GHz με 2ΜΒ cache τι έχει να γίνει..........Πανικός......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 13:16]

προσωπικα δεν με ενδιεφερε ο λογος τιμης/αποδοσης ουτε οταν ειχα ιντελ ουτε οταν ειχα αμδ,

οπως ειχε πει σοφα και ο βουδας οταν κυνηγας νουμερα δεν κοιτας ποσα ευρω φευγουν απο την τσεπη.

απλως χωνεις χωνεις χωνεις χωνεις...και στο τελος σου παιρνουν και το σπιτι....

Αμ εγώ νομίζεις δεν είμαι έτσι????...... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 13:19]

Χε,χε,χε..........Όταν με το καλό θα "σκάσει μύτη και ο 3.8GHz και θα τα βγάζει αυτά με ΑΕΡΑ και 1:1 , τότε να ξαναμιλήσουμε για overal απόδωση - τιμή ....... :p

Ναι καλά πάει..... :devil:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/29cpu-hl2_8.html

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

EDIT : Ωπωπω και βγούν και οι 3.8GHz με 2ΜΒ cache τι έχει να γίνει..........Πανικός......

καλά όταν θα γίνει αυτό θα υπάρχουν στην πιάτσα τα Ε0 που θα έχουν με αέρα 3.2 :p:hehe:

ο 3.8 έχει χαμηλό multi ή μου φαίνεται :whistling

Link to comment
Share on other sites

λογικα σε ελαχιστους μηνες θα λυσσαμε παλι

με τον 3.80 που θα 5αρισει για πλακα και τον fx57...

παλι τις ιδιες βλακειες θα λεμε... τα ιδια ξενυχτια θα ριχνουμε...τα ιδια καντιλια... τπτ θα 'ναι σαν να μη περασε μια μερα.... lol μονο τα μοντελα θα εχουν αλλαξει...

τελικα η κοντρα ειναι για το ποιος εχει την πιο γερη τσεπη ή ακρη.... οχι για το ποιο cpu ειναι καλυτερο....

πωωω.... σαν παιδακια 3χρονων κανουμε...

γουσταρωωωωωωω :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.