Jump to content



ADSL - To ιστορικό μιας επιτυχίας ....


Dagalidis

Recommended Posts

  • 2 months later...

Helly που χάθηκες εσύ αγόρι μου? Dag το μόνο κακό ειναι οτι κάθε φορά που κλείνεις το pc κλείνει και το modem με το adsl in a box..αν είδα καλά απ τις φότος αυτό έχεις :p Καλά uploads (διότι ότι βρίσκεις καλό ΠΡΕΠΕΙ να μας το δίνεις :p )

Link to comment
Share on other sites

?????

Θέλω να βάλω και εγώ ADSL αλλά με τέτοιο χάος στις τιμές έχω μπερδευτεί!

Αν εγώ πάρω το ADSL in a box τι πληρώνω? 195 ευρώ + τι άλλο?

Το πάγιο πόσο είναι και κυρίως πάγιο θα πληρώνω όταν υπάρχουν αφραγκιες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από netman

?????

Θέλω να βάλω και εγώ ADSL αλλά με τέτοιο χάος στις τιμές έχω μπερδευτεί!

Αν εγώ πάρω το ADSL in a box τι πληρώνω? 195 ευρώ + τι άλλο?

Το πάγιο πόσο είναι και κυρίως πάγιο θα πληρώνω όταν υπάρχουν αφραγκιες!

τπτ αλλο δεν πληρωνεις για τους 3 μηνες -εκτος βεβαια απο το παγιο του οτε (τηλεφωνο) που ετσι κι αλλιως πληρωνες.....ολα ειναι μεσα στην τιμη του in the box - μετα τους 3 μηνες η συνδεση διακοπτεται και ....τελος! αν θες να συνεχισεις παιζονται διαφορα ,δεν εχει ξεκαθαρισει ακομα το ζητημα

Link to comment
Share on other sites

αντε καλοριζικια η συνδεση chief παντως ο troubleshooter μαλλον εχει καποια δικια ...

στην αρχη σε εχουν μονο σου σε dslam και μετα απο δυο βδομαδες που εχεις γλυκαθει αρχιζουν τα ζορια ...

εγω μιλαω απο πρωσωπικη εμπειρια ... ειμαι με οτε

σου ευχομαι να μην δεις καμια μαυτη μερα και το bandwith να ειναι ολη την ωρα στα υψη

σε εμενα εχει ψιλοφτιαξει .. αλλα το Ping στα games ειναι ακομη απαραδεκτο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chriss [Σήμερα, στις 21:55]

Εγώ παιδιά που είμαι δεν είμαι στα 100 μέτρα από το κέντρο του ΟΤΕ πάω μια χαρά.

Και εγώ είμαι στα 50 μέτρα σε ευθεία και ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ μια χαρά...... Οσπου μια μέρα ......:tomato::(

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά απόσταση δεν ξέρω, αυτό που ξέρω είναι ότι ακόμη σε http έχω download σταθερά 30, ενώ σε azureus τον παίζει κανονικά η σύνδεση... Τι να πω δεν ξέρω. Το χειρότερο απ όλα βέβαια είναι το modem που όταν αλλάζει η IP, αχρηστεύονται όλα τα port forward. Περιμένω το robotics μπας και δω ασπρη μέρα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με το modem , αντιθέτως μάλιστα , όταν αλλάζει η ΙΡ , ενημερώνει και μόνο του αυτόματα τον DynDNS account που έχω. Linksys κύριοι , εγγύηση....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.