Jump to content



Zen touch or MuVo II 4GB


Nos-Dio

ποιο απο τα δυο??  

16 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εγω πηρα το muvo 1GB FM 170 λόγω μεγεθους, απουσιας κινουμενων μερων, βαρους και ραδιοφωνου, αν και στο στοκ του πλαισιου ειχαν πριν καμια εβδομαδα με 160 το ζεν touch 20GB.

Το manual λεει οτι θελει drivers αλλα δε χρειαζονται, παιζει σε win2k kai xp κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morpheus [Σήμερα, στις 02:44]

Το manual λεει οτι θελει drivers αλλα δε χρειαζονται, παιζει σε win2k kai xp κανονικα

για το zen touch λες;

εμενα θέλει drivers και μαλιστα τον explorer...

Link to comment
Share on other sites

εχει στο cd ενα προγραμμα το nomad explorer. αυτο "τρεχει" μαζι με τον windows explorer και σου εμφανίζει αρχικα δυο καταλογουσ. music + data. απο εκει και περα φτιάχνεις δικου σου, στο φακελο music οι φακελοι που φτιάχνεις ειναι κατι σαν playlist.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως το ipod χρειάζεται software, εκτός και αν το χρησιμοποιέις μόνο ώς σκληρό δίσκο. Στην τελική όμως αν θέλω οπωσδήποτε να μεταφέρω κάτι από ή σε ένα άλλο Pc δεν θα με πειράζει να έχω και το cd της creative μαζί..και ευτυχώς η creative δεν σε περιορίζει στο να αντιγράφεις mp3 :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.