Jump to content



Eσεις που θα την βγαλετε τις διακοπες των Χριστουγεννων ?


paschalia

Εσεις που θα την βγαλετε τις διακοπες αυτα τα Χριστουγ  

39 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από jdrogas

Κι εγω σπιτι μου αλλα βρε παιδια που τις ειδατε τις διακοπες?

Ολες οι αργιες φετος πεφτουν σαββατοκυριακο.

Κλαφτε τα.Μαυρες γιορτες.:slap:

Οι περισσοτεροι εδω μεσα ειμαστε ρεμαλοφοιτητομαθητες(τι ειπα παλι...!?!) :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από JiMk

Οι γονείς μου φεύγουν USA για 40 μέρες, θα έχω 2 σπίτια και 2 αμάξια, αυτά είναι γούστα :D, ελπίζω να περάσω μούρλια. ;)

40??Mεταναστες πανε ή δε σε αντεχουν αλλο κ ειπαν 40 αλλα δε θα γυρισουν ποτε? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αθηνα-Αθηνα-Αθηνα.................................Ισως να κατσει και καμια εκδρομουλα μεχρι Εδεσσα για 4-5μερες στα ξαδερφια............και αμα βρω λιγο ακομα χρονο και χρημα ενα 2ημερο αραχωβα δεν με χαλαει...........

αλλα πλακα πλακα..........η αθηνα το χειμωνα στις γιορτες δεν παιζεται.......ειδικα τα ''καλα'' σημεια.......(βλεπε Ψυρρη,Μοναστηρακι,Θησειο,Πλακα,Συνταγμα)...............μερη για ατελειωτες βολτες και χαζεμα στην κινηση και την φασαρια......

υγεια πανω απο ολα........οι τρυπες που μπορεις να περασεις καλα βρισκονται ευκολα παντου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk [Χθες, στις 21:45]

Οι γονείς μου φεύγουν USA για 40 μέρες, θα έχω 2 σπίτια και 2 αμάξια, αυτά είναι γούστα :D, ελπίζω να περάσω μούρλια. ;)

Καλά είσαι πολύ τυχερός θα περάσεις τσάμι

είχαν φύγει και οι δικοί μου γονείς μια φορά για μεγάλο διάστημα

πέρασα ΘΕΪΚΑ :T:

:banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

kala τι επιχειρηση ειναι αυτη που ειναι ανοιχτη Χριστουγεννα Πρωτοχρονια?

Επιχειρηση που τα περισσοτερα λεφτα τα βγαζει αυτες τις μερες....και ειδικα τις μερες της Πρωτοχρονιας....

Figure it out.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εύχομαι χρόνια πολλά και καλές γιορτές σε όλους!Καλά χριστούγεννα και με το καλό να μας μπει το νέο έτος

Χριστούγεννα θα τη περάσουμε παραλιακά στο Θεολόγο σε μπουζουκερί της περιοχής και πρωτοχρονιά σε φιλικό σπίτι!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Κρητη μου ομορφο νησι....

Και μια μαντιναδα που παντα μου αρεσε....

"Διδυμοι πυργοι κοπελλια, μοιαζουνε τα βυζ@ σου,

Κι εγω Bin Laden θα γενω, να μπω στην αγκαλια σου!!"

αχχαχααχχαχαχαχααχ έγραψες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.