Jump to content



Playstation 3 update τιμής


Superior_Mind

Recommended Posts

Playstation 3 slim 160GB μαζί με 6 παιχνίδια και 2 original χειριστήρια. Η κονσόλα είναι αγορασμένη από Κωτσόβολο και εντός εγγύησης γιατί είχε γίνει αγορά επέκτασης για σύνολο 4 έτη και φοράει την επίσημη έκδοση λογισμικού 4.65 χωρίς να έχει πειραχτεί κατα οποιοδήποτε τρόπο.

Τα παιχνίδια είναι τα κάτωθι:

SBK X

Call of Duty 3

Call of Duty Black Ops

Dead Island Riptide

MAG

PES 2012

Τιμή 150ευρώ

Επαρχία μετά από κατάθεση σε τράπεζα. Δε στέλνω αντικαταβολές. Προτιμώ από Αθήνα συνάντηση για να τα δείτε και σε λειτουργία.

Βάση κανόνων όλες οι συνεννοήσεις εδώ και σε προσωπικό μήνυμα μόνο ανταλλαγή στοιχείων επικοινωνίας οπότε ρωτήστε εδώ ότι θέλετε.

Ακολουθούν φωτογραφίες

Ευχαριστώ πολύ

post-30461-1416078801,9708_thumb.jpg

post-30461-1416078802,0423_thumb.jpg

post-30461-1416078802,0823_thumb.jpg

post-30461-1416078802,1337_thumb.jpg

post-30461-1416078802,182_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω μια συγγνώμη για το λάθος στο link και την περιγραφή. Αναγραμματισμός από απροσεξία. Διόρθωσα την περιγραφή και το link.

Το μέλος Nick-Firestorm μου ζήτησε κράτηση για την επόμενη εβδομάδα κάτι που δυστυχώς δε μπορώ να κάνω. Σειρά έχει ο skfn αν και εφόσον μετά τη διόρθωση συμφωνεί αλλιώς πάμε στο μέλος junior-21-

Link to comment
Share on other sites

επειδή βλέπω πολύ ενδιαφέρον για την κάρτα γραφικών. είναι χαμηλή η τιμή; είναι κάρτα που η επόμενη γενιά-μοντέλο δεν έχει διαφορές που να δικαιολογούν τα 150-200 ευρώ σαν καινούρια;

τη τιμή τη διαμόρφωσα με βάση πόσο έχει καινούρια και πόσο πάνε οι 660. προφανώς δε θα αλλάξει προς τα πάνω η τιμή απλά μου κάνει εντύπωση η κίνηση σε σχέση με άλλες αγγελίες.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=24526]skfn[/MENTION]

Έγινε διόρθωση στο μοντέλο της κάρτας. Αν δε σε ενδιαφέρει θα ήθελα να απαντήσεις εδώ ωστέ να προχωρήσω με τον junior-21- που δείχνει άμεσα το ενδιαφέρον του.

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει.

Στείλε μου pm , για τη διαδικασία και ελευθέρωσε χώρο, δεν μπορείς να πάρεις μηνυματα

Μόλις καθάρισε και το inbox. Ούτε καν είχα καταλάβει οτι γέμισε. Έχεις pm

Link to comment
Share on other sites

Προτιμώ να μην σπάσει το πακέτο για να φύγει πιο εύκολα. Παρόλαυτά αν υποθέσουμε οτι τα παιχνίδια φεύγουν γύρω στα 5 ευρώ/τεμάχιο και οι μοχλοί περίπου στα 20/τεμάχιο δε νομίζω οτι μεμονωμένη η κονσόλα μπορεί να δωθεί κάτω από 90ευρώ σκέτη.

Τι τιμή σκεφτόσουνα;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.