Jump to content



Πωλειται Nvidia GigaByte GTX 770 4GV O/C


MaZzzZ

Recommended Posts

Πωλειται Nvidia GigaByte GTX 770 4GV O/C

gigabyte-gtx-770-4gb-windforce.jpg

https://www.skroutz.gr/s/3540598/Gigabyte-GeForce-GTX770-4GB-WindForce-3X-OC.html

Πουλαω την καρτα γραφικων μου για λογους οτι θελω να παρω μια καλυτερη.

Η καρτα γραφικων ειναι αγορασμενη τον Νοεμβριο του 2013.

Ειναι ελαχιστα δουλεμενη με εγγυηση και τιμη απο Ελληνικο καταστημα ολα.

Η καρτα γραφικων βρισκεται αυτην την στιγμη στο εξωτερικο στην εταιρια απο οπου ηρθε στην Ελλαδα.

Ο λογος που σταλθηκε πισω στην εταιρια ειναι γιατι ειχε προβλημα με Coil Whine.

Το μονο προβλημα δηλαδη που ειχε ηταν ο ηχος που εβγαζε απο τα πηνια.

Περιμενω τωρα αντικατασταση απο την εταιρια, οποτε θα μου στειλουν καινουργια καρτα γραφικων.

Οποτε η καρτα γραφικων θα μου ερθει καινουργεια στο κουτι της.

Οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει μαζι μου.

Αν καποιος ενδιαφερεται πραγματικα να ξερει πως εγω στα χερια μου θα εχω την καινουργια καρτα γραφικων τελη του μηνα περιπου, και στην συνεχεια μπορω να την πουλησω.

Τιμη 300 Ευρω.

Μεταφορικα δικα μου.

Link to comment
Share on other sites

Hidden

Συγγνώμη για την σύσταση αλλά βρίσκω την τιμή υπερβολική..

Αυτή τη στιγμή καινούργια κάνει 302

https://www.skroutz.gr/s/3389787/Gigabyte-GeForce-GTX770-2GB-WindForce-3X-OC.html

χωρίς την μεγάλη πτώση τιμών που θα ακολουθήσει σύντομα μόλις έρθουν οι καινούργιες (αυτές που περιμένεις και εσύ να αγοράσεις στο τέλος του μήνα gtx 980,970).

Στο τέλος του μήνα θα παίρνεις μια gtx 970 με 350

EVGA GEFORCE GTX970 ACX 4GB GDDR5 PCI-E RETAIL -

και θέλεις να πουλήσεις αυτή τώρα για 300 (τιμή καινούργιας 770 και πριν την αναμενόμενη πτώση) και μεταχειρισμένη 1 χρόνο?

Μόνο κάποιος που δεν είναι ενήμερος για τις εξελίξεις στον χώρο θα την αγόραζε και πιστεύω αυτό είναι άτιμο εκ μέρους σου μιας και εσύ είσαι ενήμερος και περιμένεις να αγοράσεις μια καινούργια..

Συγγνώμη αλλά η τιμή ήταν προκλητική και δεν άντεξα

Link to comment
Hidden
Συγγνώμη για την σύσταση αλλά βρίσκω την τιμή υπερβολική..

Αυτή τη στιγμή καινούργια κάνει 302

https://www.skroutz.gr/s/3389787/Gigabyte-GeForce-GTX770-2GB-WindForce-3X-OC.html

χωρίς την μεγάλη πτώση τιμών που θα ακολουθήσει σύντομα μόλις έρθουν οι καινούργιες (αυτές που περιμένεις και εσύ να αγοράσεις στο τέλος του μήνα gtx 980,970).

Στο τέλος του μήνα θα παίρνεις μια gtx 970 με 350

EVGA GEFORCE GTX970 ACX 4GB GDDR5 PCI-E RETAIL -

και θέλεις να πουλήσεις αυτή τώρα για 300 (τιμή καινούργιας 770 και πριν την αναμενόμενη πτώση) και μεταχειρισμένη 1 χρόνο?

Μόνο κάποιος που δεν είναι ενήμερος για τις εξελίξεις στον χώρο θα την αγόραζε και πιστεύω αυτό είναι άτιμο εκ μέρους σου μιας και εσύ είσαι ενήμερος και περιμένεις να αγοράσεις μια καινούργια..

Συγγνώμη αλλά η τιμή ήταν προκλητική και δεν άντεξα

φίλε κάνεις κάποιο λάθος το παλικάρι πουλάει την έκδοση με τα 4GB

Link to comment
Hidden
φίλε κάνεις κάποιο λάθος το παλικάρι πουλάει την έκδοση με τα 4GB

ζητώ συγγνώμη.. δεν το παρατήρησα :red:

πάλι θεωρώ πως η τιμή είναι λίγο τσιμπιμένη αλλά δεν ισχύουν αυτά που έγραψα σε καμια περίπτωση.

Link to comment
Hidden
φίλε κάνεις κάποιο λάθος το παλικάρι πουλάει την έκδοση με τα 4GB

Και παλι σε λιγοτερο απο μηνα οι τιμες αυτες θα πεσουν αρκετα !!!

Ειναι ατιμο να τη πατησουν ατομα επειδη ειτε δεν (θα) γνωριζουν τι ερχεται ειτε γιατι δεν εχουν χρονο να ενημερωθουν !!

Και οι νεες καρτες με 4Gb ram θα ερχοντε...

Link to comment
Hidden
Και παλι σε λιγοτερο απο μηνα οι τιμες αυτες θα πεσουν αρκετα !!!

Ειναι ατιμο να τη πατησουν ατομα επειδη ειτε δεν (θα) γνωριζουν τι ερχεται ειτε γιατι δεν εχουν χρονο να ενημερωθουν !!

Και οι νεες καρτες με 4Gb ram θα ερχοντε...

ε η αλήθεια είναι πως ναι.. δλδ h gtx 770 4GB την έχει καινούργια 365.. και η 970 έχει 350? Προφανώς και θα πέσει αρκετά η 770..

είναι άδικο όντως. και να πω οτι την έδινε τώρα να πω οκ κάποιος την θέλει τώρα οχι σε 2 εβδομάδες. αλλά και το παιδί σε 2 εβδομάδες την δίνει οταν θα έχουν έρθει οι άλλες.

σε καμία περίπτωση δεν είναι δίκαιη τιμή, αλλά δεν βγάζει και μάτι όπως πριν που νόμιζα οτι ήταν η 2gb.

Link to comment
Hidden

Και ομως δεχτηκα τρια μηνυματα για την καρτα γραφικων απο ατομα τα οποια εχουνε ιδια καρτα γραφικων σε αυτην και ξερουνε ποσο καλη ειναι και την θελουνε για SLI.

Οπως ακριβως ηθελα να κανω εγω και ακομα το εχω στο μυαλο μου αυτο το πραγμα και δεν ειμαι σιγουρος για αυτο που παω να κανω, μιας και για SLI θα με συμφερε πολυ.

Στην συνεχεια ναι ειναι η μεγαλη εκδοση και οχι η μικρη οποτε δεν παω να κλεψω κανεναν.

Και επειτα δεν το παιζω εξυπνος για να την πουλησω τωρα σε καποιον που δεν ξερει για να παω σε μια GTX 970 αλλα θελω να παω σε μια AMD.

Παντως το οτι καταστρεφετε τα θεματα αλλουνου οταν δεν σας ενδιαφερει κατι αυτο δεν μπορεσα να το καταλαβω ποτε.

Link to comment
Hidden

Αναφορα τι εννοεις?

Δεν μιλαω για εδω συγκεκριμενα, δεν ειπα πως δεχτηκα εδω μηνυματα.

Οπως σε καθε αγκελια που βαζω λεω πως τα βαζω και σε γειτονικα φορουμ.

Και ναι εδω σε αυτην την αγκελια δεν το εχω βαλει γιατι μαλλον ξεχασα, αλλα αν δειτε ολες τις αλλες μου αγκελιες το γραφω, τωρα δεν το βρισκω σωστο να κανω διαφημηση απο αλλα φορουμ, αν μονο ο μοντερατορ θελει μπορω να του δωσω τα λινκ σε μηνυμα.

Link to comment
Hidden

Ορθογραφικο λαθος αν δεις πανω το εχω σωστα, δεν ηξερα οτι ειναι προβλημα το να κανεις ενα λαθος.

Αυτο που κολαει και μου δειχνετε την 970 τωρα? Δεν πουλαω την 970 παιδια.

Και δεν πουλαω EVGA αλλα GigaByte αν μου ελεγες Asus θα ελεγα ναι πως ειναι καλη οσο και η GigaByte.

Αλλα μην μου δειχνετε EVGA στα 350, δες και την Asus Που ειναι στα 440, πρωτα τα δεις τι πουλαω τι μαρκα κτλπ και μετα κανε μου λινκ, γιατι το λινκ που δεινεις δεν μου λεει τιποτα.

Link to comment

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.