Jump to content



Αγορά laptop μέχρι 400 ευρό


Recommended Posts

Καλημέρα! Ψάχνω για λαπτοπ μέχρι 400 ευρό για λίγο από όλα (και λίγο gaming τύπου League of Legends).

Βρήκα ένα laptop από eshop (ναι ξέρω απλά για budget μου, μου φάνηκε καλός) LENOVO ESSENTIAL G500 59-418318 15.6'' INTEL CORE I3-3110M 4GB 1TB AMD RADEON HD8570M 1GB FREE DOS - αλλά το παρήγγειλα εδώ και μισό μήνα και ακόμα έρχεται και τον καίγομαι γιατί πάω για σπουδές και δεν θα έχω laptop :weep:.

Έχετε λοιπόν να μου προτείνετε κάποιο άλλο;

ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα! :)

Edit: Δεν με ενδιαφέρει το λογισμικό. Κατά προτίμηση να μην έχει καν

Έγινε επεξεργασία από icrievrytiem
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε. Αυτο το εχεις πληρωσει; Και θες να πάρεις δευτερο για να ερθει γρηγορα;

εξωτερικο θα σπουδάσεις;

Δες αυτο. Με 50 ευρω του βαζεις και 3 χρονια εγγυηση με επισκευη στο χωρο σου.

[ame]http://www.amazon.de/Lenovo-Notebook-GeForce-Betriebssystem-schwarz/dp/B00KCJAIMO/ref=sr_1_11?ie=UTF8&qid=1411551111&sr=8-11&keywords=lenovo[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Bonito
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε. Αυτο το εχεις πληρωσει;

Όχι θα πληρωθεί με αντικαταβολή αν ποτέ έρθει. Θέλω να βρω άλλο λαπτοπ και να ακυρώσω αυτό.

Και θες να πάρεις δευτερο για να ερθει γρηγορα;

Ναι απλά αν βρω άλλο λαπτοπ θα ακυρώσω την παραγγελία του eshop.

Link to comment
Share on other sites

εξωτερικο θα σπουδάσεις;

Δες αυτο. Με 50 ευρω του βαζεις και 3 χρονια εγγυηση με επισκευη στο χωρο σου.

Lenovo Z50-70 39.6 cm Notebook 8GB SSD schwarz: Amazon.de: Computer & Zubehör

Όχι Ελλάδα αλλά δεν λέει να ξεκινήσω μαθήματα τον άλλο μήνα και να έχω το λαπτοπ τα Χριστούγεννα.

Θα προτιμούσα να μην κάνω παραγγελίες από εξωτερικό γιατί δεν έχω κάνει ποτέ και δεν έχω ιδέα από αυτά. Υπάρχει τίποτα από Ελλάδα; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

NOTEBOOK DELL INSPIRON 3542 ΜΕ ΜΝΗΜΗ 4GB, HDD 500GB 5400RPM SATA, ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ INTEL Core i3-4030U ΚΑΙ NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L | COSMODATA

(65 ευρω παραπανω απο τα 400 ευρω που εχεις θεσει, αλλα ειναι dell, εχει windows 8 ειναι i3 και εχει ανεξαρτητη καρτα γραφικων nvidia 820Μ).

Bεβαια αν θες να πας σε κατι πραγματικα αξιολογο κοιτας προς τα εδω.

Έγινε επεξεργασία από narcomenos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.