Jump to content



Πρόβλημα με το "Δείτε τις νέες απαντήσεις"


Makis Hourdakis

Recommended Posts

Καμιά φορά, ενώ μου γράφει υπάρχουν χ νέες απαντήσεις και πατήσω "Δείτε τις νέες απαντήσεις" μου βγάζει error "Η αναζήτηση δεν επέστρεψε κανένα αποτέλεσμα. Παρακαλούμε χρησιμοποιείστε διαφορετικές λέξεις - κλειδιά". Αυτό μου το κάνει σπάνια αλλά επειδή ήδη σήμερα μου το έχει κάνει 2 φορές είπα να το αναφέρω... Χρησιμοποιώ Mozilla Firefox 1.0.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Χθες, στις 23:54]

Καμιά φορά, ενώ μου γράφει υπάρχουν χ νέες απαντήσεις και πατήσω "Δείτε τις νέες απαντήσεις" μου βγάζει error "Η αναζήτηση δεν επέστρεψε κανένα αποτέλεσμα. Παρακαλούμε χρησιμοποιείστε διαφορετικές λέξεις - κλειδιά". Αυτό μου το κάνει σπάνια αλλά επειδή ήδη σήμερα μου το έχει κάνει 2 φορές είπα να το αναφέρω... Χρησιμοποιώ Mozilla Firefox 1.0.

Μου το εκανε κε εμενα χθες αρκετες φορες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Καμιά φορά, ενώ μου γράφει υπάρχουν χ νέες απαντήσεις και πατήσω "Δείτε τις νέες απαντήσεις" μου βγάζει error "Η αναζήτηση δεν επέστρεψε κανένα αποτέλεσμα. Παρακαλούμε χρησιμοποιείστε διαφορετικές λέξεις - κλειδιά". Αυτό μου το κάνει σπάνια αλλά επειδή ήδη σήμερα μου το έχει κάνει 2 φορές είπα να το αναφέρω... Χρησιμοποιώ Mozilla Firefox 1.0.

Τουλαχιστον μια φορα την ημερα...Opera 7.54!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.