Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Με πονάει η καμάρα όπως πατάω το δεξί πόδι  :angry:  Με παντόφλα δεν κυκλοφορώ ευχάριστα, από τον πόνο...

 

Μασάζ από ριφλεξολόγο.

 

Βλάβη οθόνη καπούτ.

 

Άλλη, με λίγα ευρώ, από ebay.

Link to comment
Share on other sites

Με πονάει η καμάρα όπως πατάω το δεξί πόδι  :angry:  Με παντόφλα δεν κυκλοφορώ ευχάριστα, από τον πόνο...

 

πας σε ορθοπεδικό να δει τι έχεις κι αν χρειαστεί, σου γράφει κ καμιά φυσικοθεραπεία, αν κρίνει απαραίτητο κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

:eek:  :boxed: Ηρεμία ρε παιδιά... Ευχαριστώ για τις συμβουλές, αλλά εντάξει, δεν είναι τίποτα.. Θα περάσει μέσα στο ΣΚ... Απλά τα ζόρισα απότομα τα πόδια και κουράστηκα επίσης πολύ αυτή την βδομάδα :)

Link to comment
Share on other sites

Μπα, είναι αυτόματο, δε το θέλω.

 

Σοβαρά τώρα.

 

Το αυτόματο είναι 4τάχυτο, με 1η γύρω στα 100 και μόλις κουμπώσει η 2α, σταματάει τα παιχνίδια.

 

Αλλά είναι κουκλί το ρημάδι.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Μασάζ βάλε να σου κάνουν στο ισχιακό νεύρο που περνά από την καμάρα του ποδιού.

Που να πω και ότι χόρευα δυο ώρες σήμερα... Αν δεν είναι καλύτερα όπως θα ξυπνήσω το πρωί θα το προσέξω περισσότερο, αλλά εξακολουθώ  να πιστεύω πως δεν είναι κάτι... Βέβαια μου δώσατε και οι δυο σας να καταλάβω πως μπορεί να είναι και θα το προσέχω σίγουρα στο μέλλον...

Link to comment
Share on other sites

το ονειρο ξεκιναει σε μια κηδεια , δεν ξερω ποιανου ομως - ενδεχομενος να ηταν και η δικια μου 

η επομενη σκηνη ειναι ενα αμαξι να χτυπαει την γατα ενως φιλου μου (ο οποιος δεν εχει :p ) ισως να ειμουν και η γατα 

ισως να καναμε merge  

μετα ειμαι ενα φαντασμα που κοβει βολτες ΑΛΛΑ υπαρχουν στιγμες που εμφανιζομαι στους ανθρωπους  , για καποιο λογο προσπαθω να κανω αισθητη την παρουσια μου και ετσι ωρες ωρες εμφανιζομαι στον φιλο μου ως την γατα που του ψωφισε 

 

μαλιστα ειμαι τοσο καλος που απετρεψα και μια ληστεια σε ενα ψιλικατζιδικο ! 

 

τελος παντος , ο τυπος το ψαχνει ... βρισκει κατι σε ενα δασος και παει απο εκει - φυσικα ακολουθαω- 

ο αχρηστος ειχε βρει κατι σαν δινη που με ρουφιξε μεσα και αφησε απλα ενα ουρλιαχτο να ακουστει 

the end 

 

 

 

το επομενο αρχιζει με μια περιεργη "επιδειξη" μαχητικου jet να κανει slide πανω απο κυματα -αυτο βεβαια ηταν πολυ πιο high teck-   ενας πολεμος ξεσπαει μετα και ολα ειναι θολα 

η επομενη σκηνη ειναι καποιοι αρχαιολογοι (?) να ξεκολανε κατι πετρινες ανθρωπινες φιγουρες απο συντριμια - μαλλον - 

και επειτα να κανουν μια συζητηση για αυτο που προκειτε να ερθει γιατι πιστευαν πως αυτες οι φιγουρες ηταν ο αδαμ και η ευα και πως το "ανοιγμα" τους θα σημαινε βιβλικη καταστροφη

 

μετα σηκωθηκα για πιπι και το χασα 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και μόλις κουμπώσει η 2α, σταματάει τα παιχνίδια.

 

Καλά βγαίνανε και 5τάχυτα αυτόματα και 6τάχυτα manual.

 

Και με V12, ελληνική άσφαλτο και ροπή, δεν το λες πως σταματάνε και τα παιχνίδια, εκτός και αν είσαι τόσο άνετος να μαζεύεις σκαμπίλια με 120+ χωρις μπλοκέ. :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γλυκός στην Ελλάδα και σε Μικελ/Εβερεστ/δεν-ξερω-τι = 6 κουταλιές ζάχαρη, με μέτριας ποιότητας καφέ κατά βάση και με + γάλα, αυτό που πίνεται μπορεί να λέγεται Ρούμι ή Βασίλης  πάντως καφές ΔΕΝ λέγεται. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

το ονειρο ξεκιναει σε μια κηδεια , δεν ξερω ποιανου ομως - ενδεχομενος να ηταν και η δικια μου

η επομενη σκηνη ειναι ενα αμαξι να χτυπαει την γατα ενως φιλου μου (ο οποιος δεν εχει :p ) ισως να ειμουν και η γατα

ισως να καναμε merge

μετα ειμαι ενα φαντασμα που κοβει βολτες ΑΛΛΑ υπαρχουν στιγμες που εμφανιζομαι στους ανθρωπους , για καποιο λογο προσπαθω να κανω αισθητη την παρουσια μου και ετσι ωρες ωρες εμφανιζομαι στον φιλο μου ως την γατα που του ψωφισε

μαλιστα ειμαι τοσο καλος που απετρεψα και μια ληστεια σε ενα ψιλικατζιδικο !

τελος παντος , ο τυπος το ψαχνει ... βρισκει κατι σε ενα δασος και παει απο εκει - φυσικα ακολουθαω-

ο αχρηστος ειχε βρει κατι σαν δινη που με ρουφιξε μεσα και αφησε απλα ενα ουρλιαχτο να ακουστει

the end

το επομενο αρχιζει με μια περιεργη "επιδειξη" μαχητικου jet να κανει slide πανω απο κυματα -αυτο βεβαια ηταν πολυ πιο high teck- ενας πολεμος ξεσπαει μετα και ολα ειναι θολα

η επομενη σκηνη ειναι καποιοι αρχαιολογοι (?) να ξεκολανε κατι πετρινες ανθρωπινες φιγουρες απο συντριμια - μαλλον -

και επειτα να κανουν μια συζητηση για αυτο που προκειτε να ερθει γιατι πιστευαν πως αυτες οι φιγουρες ηταν ο αδαμ και η ευα και πως το "ανοιγμα" τους θα σημαινε βιβλικη καταστροφη

μετα σηκωθηκα για πιπι και το χασα

Σε ζηλεύω.

Δυστυχώς είναι από τους ανθρώπους που σπάνια θυμούνται τα όνειρα τους....Δυστυχώς....

Έγινε επεξεργασία από akilleas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.