Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Γνωμικό:

Πότε τελειώνει η βόλτα του σκύλου;

Αφού χέσει.

Θεωρητικά δεν το επιστρέφεις ποτέ αμέσως μετά τη "δουλειά" του γιατί μετά μπορεί να καθυστερεί παραπάνω για να "κερδίσει" σε βόλτα.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά δεν το επιστρέφεις ποτέ αμέσως μετά τη "δουλειά" του γιατί μετά μπορεί να καθυστερεί παραπάνω για να "κερδίσει" σε βόλτα.

Ισχύει. Απλά το γνωμικό έχει το σκεπτικό ότι δεν το πας για 20 λεπτά πχ και επιστρέφεις κάνει δεν κάνει. Περιμένεις να τα κάνει, όσο χρόνο κι αν πάρει.

Εγώ ευτυχώς στη δικιά μας, έχω μάθει τους "χρόνους" της και τα κάνει στα 3 λεπτά αφού βγει. Έτσι μετά συνεχίζουμε τη βόλτα και αν πιάσει βροχή, επιστρέφουμε χωρίς άγχος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν πιάσει βροχή, επιστρέφουμε χωρίς άγχος.

 

Εμείς αν πιασει βροχη τρέχουμε στα νερα και γινόμαστε λοκος. :hehe:

Συν το ότι κολυμπάμε σε ρυακι/στερνα καθημερινά σχεδόν.

Έγινε επεξεργασία από soulclaimer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

omg,μπήκε ο τζι-παβλις μετά από 10ετίες και έγραψε για σκυλόκακα....τι άλλο θα δούμε στο ποθ;;;;; :p

xaxa, μπήκα προχθές κι έχω γράψει στα εσωτερικά θέματα, είμαι ΟΚ, μην ανησυχείς :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως σταματησε να βρεχει 2 ωρες πριν το "μυστικο" meeting 

 

εκανα ομως πολλη ωρα να παω και να γυρισω, τι μποτιλιαρισμα ητανε αυτο ffs !  ξεκινησα μια ωρα νωριτερα για ειμαι συνεπης - cunt pulls sofmobile :p

μεσογειων - μιχακοπουλου - κηφισας - αχαρνων παντου  σαν κοτες πανε. 

 

τουλαχιστον πηρε αλλα 3 κιλα πανω της, εχει γινει πιο θυληκια και εποικοινωνιακη απο ποτε, την αγαπω <3333 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.