Jump to content



Ποδηλατό-thread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

@kostas_gs,

Δεν είναι καταπληκτικό το τοπίο στην Οίτη? Είχες πάει και στον Άθλο των Τζουμέρκων?

Φιλε το τοπιο ειναι μαγικο αλλα δε μπορεις να το απολαυσεις οπως θες μεσα στον αγωνα.

Οχι δεν ειχα παει στον Αθλο.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα πίσω ντεραγιέ http://www.bike24.com/1.php?content=8;navigation=1;product=122618;page=1;menu=1000,2,111;mid=0;pgc=0;orderby=3

 

 

Tour de france με full face και body armor? να τα καθιερώσουμε και στο άλμα επι κοντώ τότε, τυχαίνει να πέσουν και πριν το στρώμα τα παιδια..

Πρέπει να προσπαθήσεις πολύ για να σκοτωθείς στο άλμα επι κοντώ. Αντιθέτως αν απογειωθείς/καρφωθείς κάπου με 50-100χμ στο ποδήλατο, ΤΗΝ ΜΑΜΗΣΕΣ.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή σε μαύρη ταινία τιμονιού. Και σκέφτομαι και αλλαγή της σέλας στην Selle Italia Tekno Flow.

Το τιμόνι είναι ιδέα μου ή έπρεπε να ήταν με πιο μεγάλη κλιση προς τα κάτω και οι λεβιέδες βιδωμενοι πιο ψηλά?

Link to comment
Share on other sites

Το τιμόνι είναι ιδέα μου ή έπρεπε να ήταν με πιο μεγάλη κλιση προς τα κάτω και οι λεβιέδες βιδωμενοι πιο ψηλά?

Πράγματι στην φώτο δείχνει πολύ περίεργα, στην πραγματικότητα δεν είναι τόσο χάλια, αλλά μάλλον θέλει μια μικρή αλλαγή.

 

Edit: Νέα φώτο που δείχνει καλύτερα.

post-33166-0-12240300-1433109779_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από unstoppable
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5'20" καλύτερος χρόνος στην ανάβαση, αν δεν ήταν ο ήλιος θα έπεφτα κάτω από 2ωρο. Τα πόδια μου δεν με άφησαν σε κανένα σημείο, η προπόνηση στο γυμναστήριο μάλλον έχει αποτέλεσμα!

 

Mount Hamilton
Distance 88.57 km | Time 4:14:45 | Speed 20.9 kph | Elev Gain 1,624 m

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.