Jump to content



Ποδηλατό-thread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Εδώ μπορείτε να γράφετε σχετικά με την ποδηλασία και ότι σχετίζεται με αυτή

Μηχανάκι δε μπορείτε να πάρετε; Πιο ξεκούραστο θα είναι

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αγόρασα baselayer,σορτσάκι,χειμερινό jersey,αντιανεμικό και κράνος. Πολύ πιο ξεκούραστο πια το ποδήλατο.Την Κυριακή πήγα και μέχρι την Βάρη με άλλους ποδηλάτες ωραία ήταν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ευχαριστημένος με το start fitness και start cycles και όλα μου το ποδηλατικά ρούχα τα εχω αγοράσει από εκεί σε πολύ καλές τιμές. Δυστυχώς πια έχουν ανεβάσει πολύ το όριο για τα δωρεάν μεταφορικά. Οπότε...

Και κάτι στο ίδιο μήκος κύματος: σε θερμοκρασίες κοντά στους 0 βαθμούς τι μπορώ να φορέσω από κάτω εκτός απο ποδηλατικό κολάν. Θέλω κάτι που θα μου επιτρέπει να κάνω ποδήλατο άνετα οπότε τζιν κλπ απορρίπτονται. Σαν πρώτη σκέψη μου έρχεται η απλή κανονική φόρμα. Υπαρχει κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ψαχνω για jacket.

Εκτος απο το chain kαι το bike24, εχετε να προτεινετε καποιο αλλο site??

http://www.evanscycles.com/products/endura/gridlock-ii-jacket-ec053350

 

αυτό είχα στο mtb,φθηνό αλλά σκυλί, ακόμα και σε χιόνι-βροχή 

όταν είδα την τιμή νόμιζα ότι μου κάνουν πλάκα στο μαγαζί, αλλά αποδείχθηκε από τις καλύτερες αγορές μου (για το βουνό πάντα)

μπορείς άνετα να το φοράς και μέσα στην πόλη) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το Endura Gridlock στα 50 από ελληνικό κατάστημα

http://www.dynocycles.com/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=1104&category_id=31

Για να μην την πατησω παλι, πες μου το υψος σου και τι νουμερο πηρες εαν θες φιλε μου.

@wrong method και εσυ εαν μπορεις σε παρακαλω.

Εγω ειμαι 1.82 και 78 κιλα.

EDIT: DJD σε νιωθω. Και εγω τωρα για φυσικοθεραπεια ειμαι...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.