Jump to content



Ανοιχτή πρόσκληση για συμμετοχή (H.O.T.)


Recommended Posts

Δύο ακόμη προσθήκες στην ομάδα , αυτή του μέλους intraspeed

 

και αυτή τη μέλους HUSKY (με Αγγλική σημαία ?)

Αν κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω για τον συγκεκριμένο , please pm me.

 

 

http://hwbot.org/team/hellas_overclocking_team/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ήταν χρήσιμο να υπάρχει ένας οδηγός, ώστε να αρχίσουμε από κάπου και να ανανεώνετε? Το αναφέρω για να μην στέλνουμε pm αλλά να ενημερωνόμαστε, ώστε αν μπει κάποιος στην ομάδα για να βοηθήσει στην βαθμολογία, να έχει κάποια ιδέα και σε πιο εξεζητημένα πράγματα τότε να σας ζαλίσουμε!

Θα μου πείτε όποιος θέλει ψάχνει στο internet πληροφορίες και βρίσκει αλλά καλό θα ήταν να υπάρχει μια ενότητα συγκεντρωμένη στο forum με OC.

Αν δεν το έχω δει κάπου μην  :pc:

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ευχαριστω Τασο για το καλοσορισμα. Δυστυχως φοβαμαι δεν θα καταφερω να προσφερω παρα πολλα στην ομαδα . Πανε τα χρονια που ειμασταν κολλημενοι μερα νυχτα πανω στο pc . Τωρα πλεον 36 χρονων τιγκα στις υποχρεωσεις .... αστα. . Τελοςπαντων ευτυχως που καταφερα να φτιαξω το pc , να κανουμε λιγο το κεφι μας μιας και το μικροβιο δε φευγει . Εχω μεγαλα hardware limitations , αλλα αν καταφερω και αλλαξω μνημες και καρτα κατι θα κανουμε... ( viperlesgr)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

.... Εχω μεγαλα hardware limitations , αλλα αν καταφερω και αλλαξω μνημες και καρτα κατι θα κανουμε... ( viperlesgr)

 

Το θέμα με τις μνήμες σου , θα ήθελα να το δούμε.

Πιθανόν , να μπορούν να δώσουν κάτι καλύτερο.

 

Αν θές , άνοιξε ένα θέμα και γράψε μου στοιχεία μνημών (τεμάχια , χωρητικότητα) και φωτό το αυτοκόλλητο που έχουν πάνω.

 

 

 

Έκανα ένα refresh στα Cinebench μου με τον 1090T. Κάτι καλό υπάρχει και σε αυτόν τον καιρό τελικά....

 

R15  & R11.5

 

Το βραδακι και άλλα σκόρ...

 

:D

Στο έγραψα και στο wall σχετικά με τον καιρό.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

το νεο αιμα στην ομαδα αυξανετε !! :D

 βασικα ολα τα μπραβο στον τασο για την ανοικτη προσκληση  :happy:

τωρα οσο αφορα τα νεα παιδια προσπαθουν πολυ και ιδιαιτερα ο @alldaynews !! :neo:

 

καλη συνεχεια και με πιο πολλα σκορακια  :victory:

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.