Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

μπραβο παιδια συγχαρητηρια :)  γαμορι εισαι τουμπανος! ζενορ τι να πω αξιος εκπροσωπος της camel και με το παραπανω.Liakouris ωραιος με το pad αλλα δεν μασαω ξερω απο πρωτο χερι οτι μπορεις να πας πολυ γρηγορα με pad  :p οπως και να εχει συγχαρητηρια  :)

 

λοιπον παιδια ας παρει καποιος την θεση στο cup,επειδη οι κυριακες μου ειναι περιεργες και απροοπτες πολλες φορες, δεν θελω να σας κρεμαω και προ παντον την ομαδα μου

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια συγχαρητηρια :)  γαμορι εισαι τουμπανος! ζενορ τι να πω αξιος εκπροσωπος της camel και με το παραπανω.Liakouris ωραιος με το pad αλλα δεν μασαω ξερω απο πρωτο χερι οτι μπορεις να πας πολυ γρηγορα με pad  :p οπως και να εχει συγχαρητηρια  :)

 

λοιπον παιδια ας παρει καποιος την θεση στο cup,επειδη οι κυριακες μου ειναι περιεργες και απροοπτες πολλες φορες, δεν θελω να σας κρεμαω και προ παντον την ομαδα μου

 

Ευχαριστώ!!!

 

'Ασε ξανα εκπαιδεύτηκα στο gamepad 3 μήνες τώρα και άντε να ξανα μάθω την τιμονιέρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάμε για 1η Νοεμβρίου 99%

 

Θα το ανακοινώσω "επίσημα" εντός 2 ημερών  :)

 

Τα παιδιά δεν θα ξανατρέξουν για φέτος, συνεχίζετε όσοι τρέξατε στον προηγούμενο και για τους δύο επόμενους.

 

Το combo είναι επάνω με server έτοιμο.

 

14 ή 15 γύροι

Monza

Alfa 155 DTM

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ένα έχω να πω. Όποιος δεν κάνει άπειρο practice στο combo, τον περιμένει μια δυσάρεστη έκπληξη.

 

Είναι με διαφορά, το πιο διαστροφικό , το πιο πορωτικό αμάξι που έχει το AC. Θα σε δαγκώσει αλλά κ θα σε ανταμείψει.

 

Ίδρωσα με Ιάσονα και Τάσο με τις θέσεις να εναλλάσονται. Θέλω photos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα GT2 ηταν ευκολα μπροστα σε αυτο...:hehe:
Δε μπορω να καταλαβω πως στο διαολο στο φρεναρισμα αυτο το πραγμα που το εχουν φτιαξει ιταλοι , να πεταει κωλο..
Φοβερες στιγμες Δημητρη , απιστευτες εναλλαγες στις θεσεις.
Ενα ειναι σιγουρο.ΞΕΧΑΣΤΕ το πλαι πλαι στην πρωτη στροφη.
Και σταματημενος να εισαι θα τρακαρεις.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μια χαρά μου φάνηκε το αμάξι - βέβαια ο χρόνος μου μπορεί να υστερεί κατά 3-4 δεύτερα απ' το δικό σας - στα όρια μπορεί να είναι αλλιώς. Πάντως σίγουρα δεν μου θύμισε 4κίνητο.

Link to comment
Share on other sites

Πολλά πισωκίνητα θέλουν rev matching στα κατεβάσματα, αλλιώς είναι πολύ πιθανό να διπλώσουν, ιδίως αν αφήσεις το συμπλέκτη απότομα. Είναι γνωστή τεχνική για να ξεκινήσεις ντριφτάρισμα.. "Shift lock" λέγεται. Σε 4κίνητο δεν το έχω ακούσει ή δει να συμβαίνει πάντως.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ποιος μπορεί να στήσει μια ονομαστική ψηφοφορία για να επιλέξουμε ένα από τα GT3 για τον τελευταίο αγώνα;

 

BMW Z4

MERCEDES SLS

MCLAREN

LAMBORGHINI (αν την έχουν όλοι βέβαια)

NISSAN

CORVETTE

 

Για 13/12 πάμε. (Θα το ανακοινώσω επισήμως άμεσα)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορεί να στήσει μια ονομαστική ψηφοφορία για να επιλέξουμε ένα από τα GT3 για τον τελευταίο αγώνα;

 

BMW Z4

MERCEDES SLS

MCLAREN

LAMBORGHINI (αν την έχουν όλοι βέβαια)

NISSAN

CORVETTE

 

Για 13/12 πάμε. (Θα το ανακοινώσω επισήμως άμεσα)

 

 

Ορίστε

 

http://doodle.com/poll/c7e6wvthv7is9a2z

 

Υ.Γ.1 Σου έβγαλα το Corvette μιας κ είναι άλλη κατηγορία.

Υ.Γ.2 'Εβαλα τα Audi κ SCG 003C μιας κ λογίζονται στην GT3 κατηγορία.

Υ.Γ.3 Γιατί όχι όλα? ;)

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.