Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

Εννοείτε πως αν αποφασίσεις να τρέξεις @akis_z80, θα τρέξεις με την ομάδα σου!

Οπότε είτε εγώ είτε ο Γιάννης θα πάρουμε ρεπό!  :)

 

Αν υπάρχουν κενές θέσεις στο grid μπορούμε να τρέξουμε και οι τρεις και να βαθμολογηθούν για το πρωτάθλημα των ομάδων μόνο οι δύο με τις καλύτερες θέσεις (αναρωτιέμαι ποιοι θα είναι αυτοί άραγε). Αν δε γίνεται αυτό, ευχαρίστως παραχωρώ τη θέση μου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειπαμε οτι θα τελειωσουμε ως εχουμε διοτι:

1. Επίβραβεύονται οι συνεπείς και ο αγαπητος Ακης δηλωσε ότι δεν θα τρεξει άλλο φέτος.

2. Όπως και του χρονου επιστροφές δεν θα έχουμε και θα υπάρχει σαφης κανονισμός για τις μεταγραφές.

3. Τα παιδιά που διεκδικούν την κούπα νομίζω οτι θα αδικηθουν με κατι τέτοιο, οπως και ολοι οσοι παιζουν θεσεις γενικά.

Ελπίζω Άκη να μην το παίρνεις στραβά και να σε έχουμε του χρόνου όπου θα παίξουν διάφορα καινούργια πραγματα.

Ασχολουμαι ηδη παρα πολυ με το επομενο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συντομα θα ανοιξω τοπικο για το 2016 με συμμετοχες,σκεψεις,ψηφοφοριες,κλπ Να ετοιμαζετε συμμαχιες μεταγραφες κλπ παρακαλω.

Θυμιζω οτι:

Ο Campeon παιρνει το νο 1 και ο εταιρος της ομαδας του '16 το νο2.

Η ομαδα που το σηκώνει (βασικα το εχει σηκώσει ηδη αλλά δεν το εχω επαληθευσει μαθηματικά) παίρνει το νο 3 και νο 4.Αν ο νικητής ανήκει σε αυτή την ομάδα (πολύ πιθανο) Η δευτερη ομαδα παιρνει το 3 και 4 χωρις να αλλάζει σύνθεση. Μετά κατά σειρά παιρνουμε νούμερα με την θεση των ομάδων.για να διατηρησει μια ομαδα το νουμερο πρεπει φυσικά να μείνει τουλάχιστον ο ενας.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ψηφίζουμε αυτοκίνητο μέχρι Παρασκευή 6/11

για τον αγώνα στο SPA

 

 

Doodle: 5ος αγώνας CUP

 

ψηφίζουμε ανάμεσα σε 2 ημερομηνίες για τον ίδιο αγώνα μέχρι 6/11.Αν μπορούμε και τις δύο τις επιλέγουμε

 

Doodle: ημερομηνία

Έγινε επεξεργασία από thazio
Link to comment
Share on other sites

Απλώς να ενημερώσω, επειδή είδα ότι το SCG έχει μαζέψει πολλές ψήφους, πως το Dream Pack 2 δεν το έχω, γι'αυτό αν τελικά βγει αυτό αν μπορείς thazio βάλε και ένα άλλο GT3 για μένα, την SLS ή την Z4.

Link to comment
Share on other sites

Απλώς να ενημερώσω, επειδή είδα ότι το SCG έχει μαζέψει πολλές ψήφους, πως το Dream Pack 2 δεν το έχω, γι'αυτό αν τελικά βγει αυτό αν μπορείς thazio βάλε και ένα άλλο GT3 για μένα, την SLS ή την Z4.

αν δεν εχεις το dp2 νομιζω δεν μπορεις να τρεξεις παραλληλα

Link to comment
Share on other sites

Αν το προβλημα ειναι ο τροπος αγορας , πες σε καποιον να στο αγορασει που εχει λεφτα online και στειλτου τα λεφτα.Ετσι εκανα και εγω..Αν ειναι οικονομικος , δε μου πεφτει λογος

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.