Jump to content



Αγορα Case


Ripper18

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από georgesod [Σήμερα, στις 16:21]

Casetek 1018 link

Tο έχει το Ηac και γενικότερα το φέρνει η lion electronics είναι φοβερό, 100 περίπου και με τεράστιους χώρους :T:

σίγουρα το πουλάει το H.A.C?

είναι ωραίο πάντως και λίγα λεφτα είμα ανάμεσα σε

Antec PlusView 1000AMG Metallic Gray File Server Case

και αυτό τι λέτε????????

Link to comment
Share on other sites

To 1018 πυστεύω ότι είναι καλήτερο από το Antec PlusView 1000AMG.

Το Antec δεν το πάω γιατί δεν είναι αρκετά μακρί!!!

Aν π.χ. έχεις 3-4 HDD και "μακριά" κάρτα γραφηκών θα έχεις πρόβλημα...

Το 1018 δεν είμαι σύγουρος αν κυλοφοράει ακόμα καθώς έχει σταματήσει η παραγογή του!!!

Αν το βρείς τσίμπατο γιατί μπορεί να μην προλάβεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT

Το 1018 δεν είμαι σύγουρος αν κυλοφοράει ακόμα καθώς έχει σταματήσει η παραγογή του!!!

Αν το βρείς τσίμπατο γιατί μπορεί να μην προλάβεις!!!

2-3 μερες πριν ειδα το 1019(αλουμινιο) στο hac....

Link to comment
Share on other sites

Παρε στο χακ τηλ. πρεπει να εχει

Κι εγω συμφωνω με το 1018 εχει τους καλυτερους χωρους και πολυ καλη εργονομια.

Τα thermaltake με αυτα τα καλωδια ειναι αστη κουβεντα εγω εστησα δυο απο αυτα και μου βγηκε η ψυχη μου εσπασαν τα νευρα.

1018 κι εχει και σωστη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ,

με την ευκαιρία , να ρωτήσω πως το βλέπετε το ΒΤΧ , θα περπατήσει ή όχι. Γιατί τώρα τελευταία δεν πολυακούγεται τίποτα . Όχι τίποτα άλλο , αλλά αυτά με κάνουν να αποφεύγω τα ακριβά κουτιά των 300ευρώ και βάλε. Όλοι αυτοί οι χρήστες που αγόρασαν τα ακριβά κουτιά , τι θα τα κάνουν ? Γιαυτό λέμε , πάρε φτηνό και πέτα το ,παρά ακριβό και να το κλαίς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos

Ρε παιδιά ,

με την ευκαιρία , να ρωτήσω πως το βλέπετε το ΒΤΧ , θα περπατήσει ή όχι. Γιατί τώρα τελευταία δεν πολυακούγεται τίποτα . Όχι τίποτα άλλο , αλλά αυτά με κάνουν να αποφεύγω τα ακριβά κουτιά των 300ευρώ και βάλε. Όλοι αυτοί οι χρήστες που αγόρασαν τα ακριβά κουτιά , τι θα τα κάνουν ? Γιαυτό λέμε , πάρε φτηνό και πέτα το ,παρά ακριβό και να το κλαίς.

Aπό ότι φαίνεται θα αργήσει ακόμα πολύ.Καταρχάς οι μητρικές nf4 που βγήκαν μόλις είναι atx.Οπότε πρέπει να ακολουθήσει και η amd για να περάσουμε σε btx.

Πάρε κουτί άφοβα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.