Jump to content



Hρθαν οι Α64 3000+/3200+ 939 στο eshop


soki

Recommended Posts

σωστός ο chroma . ’μα δεν έρθουν μητρικές της προκοπής δεν πάμε πουθενά . Τι διάολο , η αγορά έχει γεμίσει με ASUS (VIA) και ΜSΙ. Ούτε τη VIA συμπαθώ , ούτε και την ΜSI με τα τα ΚΝ της neo και παλιό και δεν συμμαζεύεται . ’λλος δεν βγάζει μητρικές σε αυτόν τον κόσμο?

Link to comment
Share on other sites

Αν είχε και καμιά μητρική για 939 τότε θα ήταν ακόμη καλύτερα. Λίγο κουλό δεν είναι να φέρνεις τους 939 και να μην τους υποστηρίζεις με τις αντίστοιχες μητρικές?

Το marketing για Oscar βλακείας :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από H.A.Balafoutre

Αν είχε και καμιά μητρική για 939 τότε θα ήταν ακόμη καλύτερα. Λίγο κουλό δεν είναι να φέρνεις τους 939 και να μην τους υποστηρίζεις με τις αντίστοιχες μητρικές?

Το marketing για Oscar βλακείας :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

και τη να κανει δλδ που ολες η ακυρες μητρικες βγενουν μονο σε εμας?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Χθες, στις 22:42]

Να απειλήσει την DFI με βόμβα για να βγάλει γρήγορα τις 939 :whip:

:rofl: :rofl: :rofl:

Τι φταίει η DFI. Εγώ πιστεύω οι έλληνες εισαγωγείς φταίνε. Κάτι παρόμοιο δε συνέβει και με τα αδιάθετα ISDN modems!!!! και τις γραμμές DSL??????? Φούλ διαφήμιση ISDN και οι πέτρες γελούσαν, αφού κατέβαζαν με DSL. Και μετά φούλ για DSL, ενώ δεν είχαν αρκετά ports για το μέγεθος της ζήτησης. Τώρα άρχισαν να ισσοροπούν τα πράγματα. Υπομονή και για τις μητρικές.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από Hellrider

Na δω τι μητρικη θα παρω εγω που πριμενω τον winie και εχω και ΒΗ-6!!!

Εγώ δεν άντεξα την υπομονή και παράγγειλα ήδη την MSI K8N Neo2 platinum 54G

Link to comment
Share on other sites

βρε Hero , χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω , δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα λόγια για την μητρική αυτή . Στο Hardwaredeluxx το τι βρίσιμο τρώει δεν λέγεται .Από Bug σε Bug είναι. Μωρέ αυτή η MSI (μαζί με τις Gigabyte ) μια ζωή στο στομάχι μου κάθονταν . Τι να πω , μακάρι να σου βγεί καλή . DFI where are yououououou?????????.Come and eat them all(έλα και φάτους -ελληνιστί ΧΑ!!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos

βρε Hero , χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω , δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα λόγια για την μητρική αυτή . Στο Hardwaredeluxx το τι βρίσιμο τρώει δεν λέγεται .Από Bug σε Bug είναι. Μωρέ αυτή η MSI (μαζί με τις Gigabyte ) μια ζωή στο στομάχι μου κάθονταν . Τι να πω , μακάρι να σου βγεί καλή . DFI where are yououououou?????????.Come and eat them all(έλα και φάτους -ελληνιστί ΧΑ!!)

Διάβασα το ανάλογο thread αλλά τι άλλο να έπαιρνα? nf4 δεν με πολυενδιαφέρει γιατί θέλω να παραμείνω ακόμα σε agp. Η κίνηση έγινε και θα δούμε την πορεία της. Σκέφτηκα κι εναλλακτική λύση να την πουλήσω για κάποια άλλη οπότε no prob. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.