Jump to content



Μόλις αγόρασα μία ομορφούλα ΤFT LG 1720B


Dagalidis

Recommended Posts

Tελικά κατέληξα σε LG1720B αφού με φόβησε το γεγονός ότι σχεδόν όλοι οι άλλοι κατασκευαστές δεν προσφέρουν Ζero Pixel εγκύηση.....

Δεν μπορώ να πώ ότι έχω ενθουσιαστεί με την απεικόνισή της αλλά σύγουρα είναι πανέμορφη και πολύ ξεκούραστη.....

Δεν την έχω ρυθμίσει ακόμη και το Fotremanager που κατεύασα από την LG είναι Corrupted..... :T:

post-153-1416071464,9824_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από knight_77 [Σήμερα, στις 19:29]

Καλοδουλευτη και απο μενα.

Εχω και εγω το ιδιο μοντελο αλλα στις 19'' - 1920p.

Mε την απεικονιση τι σε χαλαει?

Tελικά η απεικόνιση είναι μια χαρά.....

Απλά χρειάζεται να παίξεις λιγάκι με τα MENU και να την φέρεις στα μέτρα σου....

Εκανα και κάποιες αλλαγές στα κρυφά MENU και τώρα είναι αστέρι....

Εκείνο που με χαλάει λιγάκι είναι ότι δεν έχω το απόλυτο μαύρο αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα......:D;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Χθες, στις 18:52]

Eυχαριστώ βρε παιδιά....

Μήπως τώρα γνωρίζετε που μπορώ να βρώ το Fotremanager που να μην είναι corrupted ???

Καλορίζικη Dag. Πολύ όμορφη! :inlove: Για το Fotremanager (σίγουρα το γραψες σωστά?) ψάξε σε P2P (emule και τα σχετικά...)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα πρόβλημα (χρημάτων να έπερνα την LG 1920P) αλλά με χάλασε το γεγονός ότι η ανάλυση παρέμενε σε 1280Χ1024 και όταν σύγκρινα το ίδιο υψηλής ανάλυσης JPG αρχείο (φωτογραφία Τοπίου) από κοντά εμφανιζόταν κάποιες ατέλειες (Pixels).....

Bέβαια είναι όντως επιβλητική σε μέγεθος και εμφάνιση.......:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.