Jump to content



Δημοψήφισμα 5 Ιουλίου 2015.


Αποδοχή ή Άρνηση των νέων εξοντωτικών μέτρων;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Η Κρήτη ήταν ανέκαθεν ΠΑΣΟΚ/ΣΥΡΙΖΑ. Ποτέ δεν έπιανε εκεί ποσοστά η ΝΔ, ούτε επί Μητσοτάκη. Το είχε νομίζω και παράπονο.

Πριν 5 χρόνια ένας σύντροφος είχε πει κάτι σωστό.. Η Κρήτη έχει ένα καλό και ένα κακό.

Το καλό είναι ότι δεν έχει Δεξιά.

Το κακό είναι ότι δεν έχει Αριστερά...

Και συγκληση πολιτκων αρχηγων στο τελος. Νταξ, το παιδι το εχει. Αυτος, οι συμβουλοι του δεν ξερω αλλα το γουστάρω.

Ο πατέρας μου το πρόβλεψε 10 λεπτά πριν και κάνει πάρτυ τώρα :)
Link to comment
Share on other sites

Τέτοιες δηλώσεις δεν είναι ωραίες όπως και να έχει. Δεν είναι το θέμα τεμπέληδες ή όχι. Τεμπέληδες ξέρω και που ψηφίσαν ΝΑΙ. Επίσης ξέρω από άτομα που ψήφισαν ΝΑΙ και όταν ρώτησα τα παιδιά τους που θα σπουδάσουν μου είπαν εξωτερικό.

Μη κάνουμε κόντρες τώρα. Η Δημοκρατία είναι για όλους. Όλοι θα τον τρώγαμε έτσι και αλλιώς ότι είναι και αυτό. Αγγούρι θα μας μπεί έτσι και αλλιώς. Το να αρχίσουμε τον διχασμό δεν προσφέρει σε τίποτα.

 

μα φυσικά και έχει τεμπέληδες που ψήφισαν ναι πως αλλιώς θα πάρουν επιδότηση για να πάρουν το νέο hilux η το νέο iphone .

το θέμα είναι ότι ο κόσμος ασχολείται με το τι ψήφισε ο καθένας και δεν βλέπει τι έρχεται . πήγα πριν για μια μπύρα και έβλεπα παρέα να τσακώνετε και τους λέμε ρε παιδιά να τσακωθείτε ήρθατε η για μπύρα /καφέ ?

 

και συγνώμη στο lab επειδή είπα την γνώμη μου και δεν έκρυψα τι ψήφησα .

Link to comment
Share on other sites

Ο αντώνης δεν είναι ***** να μην φύγει τώρα που είναι η καλύτερη ευκαιρία.

 

Μια χαρά θα περνάει δίπλα σε όλους τους προηγούμενους. Και μάλιστα στο απυρόβλητο πια.

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

και συγνώμη στο lab επειδή είπα την γνώμη μου και δεν έκρυψα τι ψήφησα .

 

Τι σχέση έχει το σχόλιο σου για τεμπέληδες με το τι ψήφισες. 

Ήδη προσωπικά έδωσα μπράβο σε άλλο μέλος που βγήκε ανοιχτά και είπε ψήφισα Ναι.

Το οτι το καλείς απρόκλητα σου δίνει σεβασμό. το να γύρναγες και να έλεγες αα ψήφισα όχι αλλά τελικά να ήσουν υπερ του ναι τόσο καιρό όμως.....

Ομοίως όμως περιμένω θάρρος και σεβασμό αν τον φάμε τις επόμενες μέρες. Τον φάγαμε τέλος, το ψηφίσαμε το αγγούρι μπήκε. Δεν θέλω να βλέπω δε θα έμπαινε αν είχε βγεί Ναι κλπ.

Έγινε επεξεργασία από swatoner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το αγγούρι θα το φάμε τώρα πόσο θα φάμε θα φανεί .

 

γενικά βλέπω μια διάκριση σε αυτούς που ψήφισαν ναι άλλα νομίζω έχουμε δημοκρατία θα μπορούσα να ψηφίσω και λευκό .

Link to comment
Share on other sites

το αγγούρι θα το φάμε τώρα πόσο θα φάμε θα φανεί .

 

γενικά βλέπω μια διάκριση σε αυτούς που ψήφισαν ναι άλλα νομίζω έχουμε δημοκρατία θα μπορούσα να ψηφίσω και λευκό .

 

Την διάκριση που την βλέπεις; Στο lab δε νομίζω.

Στον περίγυρο ναι πολύ πιθανόν να το δείς. Πάντα υπήρχε και θα υπάρχει δυστυχώς.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω αυτοί που έκαναν πλάτες στον Τσίπρα 10 μέρες τώρα, να συνεχίζουν να τον στηρίζουν στην προσπάθεια που θα κάνει τις μέρες που έρχονται.

 

Διαφορετικά το 60% που τον σηκώνει στις πλάτες του τώρα, αύριο θα ξεσκίζει τις σάρκες του.

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

Για μένα, ΑΡΓΗΣΕ !! Είμαστε σε "πόλεμο", πρέπει να προετοιμαζόμαστε για τα χειρότερα, να είσαι έτοιμος 110% για να μην σε πιάνει κανείς με τα "σώβρακα κάτω".

Link to comment
Share on other sites

Και έχασαν την ευκαιρία να τους μπαχαλέψουν το δημοψήφισμα;

 

Δεν ξοδευεις ολα τα πυρομαχικα στην πρωτη μαχη. 

 

Η τρομοκρατία δεν θα σταματησει ακαριαία. Θα συνεχιστει. Μεχρι να παρει την αποφαση ο κ. Παπας και αρχισει να κοβει δημοκρατικα ρουφιανόκωλους

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.