Jump to content



Δημοψήφισμα 5 Ιουλίου 2015.


Αποδοχή ή Άρνηση των νέων εξοντωτικών μέτρων;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μην βάζεις ταμπέλες. Αν έχουν δικαίωμα να ψηφίσουν και τους βοηθάει το ΝΑΙ ή ΟΧΙ καλά κάνουν να ψηφίσουν.

Η υποτιθέμενη Δημοκρατία μας δίνει το δικαίωμα όλων στην άποψη όποια θα είναι αυτή.

Και εμείς όποιο θα είναι το αποτέλεσμα θα πρέπει να το φάμε,πιούμε κλπ χωρίς κουβέντα. Είμαστε ΕΜΕΙΣ και όχι εμείς και αυτοί.

Μα τι λές τώρα !! Είναι χιουμοριστικό το παραπάνω ποστ που έκανα. Ο Μουρούτης (δεξί χέρι Σαμαρά) βρήκε κάποιες παλιές φωτογραφίες από ένα τουρκικο λεωφορείο (χειμωνιάτικη φωτο κιόλας από τα παλτά) και ποσταρε στο twiiter ότι έρχονται από Τουρκία να ψηφίσουν !!

 

:hehe:

 

edit

@astrolabos http://www.topontiki.gr/article/135532/ta-akoyse-o-varoyfakis-exo-apo-eklogiko-tmima-photos

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μα τι λές τώρα !! Είναι χιουμοριστικό το παραπάνω ποστ που έκανα. Ο Μουρούτης (δεξί χέρι Σαμαρά) βρήκε κάποιες παλιές φωτογραφίες από ένα τουρκικο λεωφορείο (χειμωνιάτικη φωτο κιόλας από τα παλτά) και ποσταρε στο twiiter ότι έρχονται από Τουρκία να ψηφίσουν !!

 

:hehe:

 

Με συγχωρείς αλλά έμεινα σε αυτό που σχολίασα και δεν παρατήρησα τα σωστά σχόλιά σου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξανα ανέβει.

Κάποιος που ξέρει Γερμανικά μπορεί παρακαλώ να επιβεβαιώσει τους υπότιτλούς;

Έγινε επεξεργασία από swatoner
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξανα ανέβει.

Κάποιος που ξέρει Γερμανικά μπορεί παρακαλώ να επιβεβαιώσει τους υπότιτλούς;

σύμφωνα με φίλο Γερμανό που μου μετέφρασε τα πρώτα 2 λεπτά, ναι είναι σωστόι οι υπότιτλοι.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ειναι καζο και μεγαλο γιατι η μικρη διαφορα ειναι δικοπο μαχαιρι. Οτι βγει ας βγει με μεγααααλη διαφορά

Για να έχει και νόημα το δημoφήφισμα  :)

Έγινε επεξεργασία από pasjohn
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά η ιδέα του 50-50 μου φαίνεται πολύ ταιριαστή. Φεύγει η μπάλα από τους πολίτες (όπου δεν έπρεπε ποτέ να πεταχτεί) και εξαφανίζονται τα πιθανά άλλοθι τόσο από τους ακραίους της Ελλάδας όσο και της Ευρώπης. Ο μόνος τρόπος να εισακουστεί η φωνή όλων των πολιτών είναι να φύγουν από το τραπέζι τα ακραία σενάρια και να προσπαθήσουν επιτέλους να φτάσουν σε αυτό τον "έντιμο συμβιβασμό" που καμία πλευρά δεν φαίνεται να θέλει.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ειναι καζο και μεγαλο γιατι η μικρη διαφορα ειναι δικοπο μαχαιρι. Οτι βγει ας βγει με μεγααααλη διαφορά

Δεν ξέρω αν συμφωνώ. Ειδικά αυτή την στιγμή χρειάζεται και ένα "φρένο". Ένα 10-12% διαφορά θα ήθελα.
Link to comment
Share on other sites

Θα αφήσω αυτό εδώ
11666214_919926291382954_274996852210865
,

αλλα δε σας κάνω τη χάρη να μην είμαι αύριο το βράδυ εδώ να σας γλεντήσω.

και θα πάω να συνεχίσω να με γλεντάει ο LL_NEO

Έγινε επεξεργασία από Myralis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται, οριακό όχι. Ξέρω από τώρα πως θα το αξιολογήσουν οι δύο πλευρές.

Στο 10% περίπου της επικράτειας είναι 19 μονάδες διαφορά και είναι οριακό????

 

edit: http://ekloges.ypes.gr/current/e/public/index.html#{"cls":"main","params":{}}

Έγινε επεξεργασία από pasjohn
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν συμφωνώ. Ειδικά αυτή την στιγμή χρειάζεται και ένα "φρένο". Ένα 10-12% διαφορά θα ήθελα.

 

καλό θα είναι ναι, γιατί όταν άκουσα εκτιμήσεις με μόλις 3-4% διαφορά με έπιασε τρομάρα... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.