Jump to content



World of Warships - OPEN BETA is ON !


michalos

Recommended Posts

a6cedd2b657cc5d7a372cf57d66f575b.jpg

Κατα βαση παιζω μονο DDs και την ψιλοπαλευω αλλα εχω φτασει στα αμερικανικα στο Benson και παω ακλαφτος. Για πρωτη φορα ασχολουνται τα carriers μαζι μου απο την αρχη του παιχνιδιου και τα εχω βρει σκουρα.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρεις ότι πατώντας το PrtSc αποθηκεύεται ένα τέλειο screenshot σε ξεχωριστό φάκελο μέσα στον κύριο φάκελο του παιχνιδιού έτσι;;; ;) 

 

Όταν θα φτάσεις στο Fletser θα καταλάβεις τί πάει να πεί πίκρα όταν με κάθε παιχνίδι θα μπαίνεις μέσα και κάνα 100άρι χιλιάδες. :p

 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος ponaei8anasi έγραψε:

Ηδη στο benson σε τελειο αγωνα(χωρις kill) εχει τυχει να κερδισω γυρω στα 10000

Δύσκολο τo Benson, αργές τορπίλες, βλήματα με τεράστια καμπύλη τροχιάς, πολύ δύσκολο να σημαδέψεις.

Καλύτερα να μένεις κοντά σε κάποιον μεγαλύτερο για αλληλουποστήριξη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 19/5/2016 at 3:06 ΜΜ, το μέλος nucleus έγραψε:

Δηλαδή μόνο εγώ έχω σαν main battleships?

Ξεκίνησα με την αμερικάνικη γραμμή ΒΒς αλλά έφτασα μέχρι το Ν. Mexico και τελικά τα παράτησα.

Τώρα έχω βρεθεί με 3 ολόιδια πλοία (arp Kongo, arp Hiei, arp Haruna) και δεν μπορώ να τα ξεφορτωθώ.

Καμμιά φορά παίζω με το Kongo αλλά πολύ σπάνια, με εκνευρίζει η «καθυστέρηση» τους. :p

Link to comment
Share on other sites

To arp kongo το είχα πάρει και εγώ. Για τα άλλα δύο δεν ασχολήθηκα καν. Στα ijn battleships έχω φτάσει μέχρι το Amagi αλλά δεν το έχω βγάλει καν σε ούτε ένα battle.

Δυστυχώς δεν έχω χρόνο και για το world of warships.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.