Jump to content



World of Warships - OPEN BETA is ON !


michalos

Recommended Posts

Ειναι πολυ αργα τα battleship , 30 δευτερολεπτα reload , αλλα αμα σε ποιασει ...σε εχει βιασει XD

 

Αργά του θανατά, αργή περιστροφή των όπλων, αργό reload...Το μόνο καλό είναι ότι αντέχουν και ρίχνουν -ενίοτε- ξύλο. (btw είμαι με south carolina τώρα)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Μέχρι να φτάσεις τα 6 ships destroyed με το tenryu και τα 7 με το chikuma έχεις ακόμα :p

 

Επίσης phoenix βλέπω να περιμένεις εναγωνίως το omaha και το cleveland. To omaha είναι και το τελευταίο american cruiser με τορπίλες. Αν κάνω κανένα decent game σήμερα θα βάλω και εγώ κανένα screenshot.

Link to comment
Share on other sites

Το Omaha είναι το money-maker μου, δε το έχω πουλήσει γι' αυτό το λόγο. Το Cleveland από την άλλη δε με έχει βολέψει τόσο. Με εκνευρίζει η υψηλή τροχιά των shells. Είμαι στα 2/3 προς το Pepsicola αλλά μάλλον θα το γυρίσω στα IJN cruisers τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το πεθανα , πηρα το Omaha και προλαβα να του κανω την πρωτη αναβαθμηση στο hull και στο range 

 

Το πιο ΥΠΟΥΛΟ κομματι στο παιχνιδι ομως , ειναι πως ενω τα upgrades σε ενα ενα πλοιο τα αγοραζεις με gold , αμα θελεις μετα να πουλησεις το πλοιο , πρεπει να πουλησεις και τα upgrades .....τα οποια χρειαζονται κανονικα λεφτα για να αφαιρεθουν ....

Link to comment
Share on other sites

Έχεις 3 επιλογές για τα upgrades.

 

Demount γίνεται με doubloons, παίρνεις πίσω ένα ποσοστό από τα credits που ξόδεψες για να τα κάνεις mount.

Destroy το upgrade πάει bye bye μαζί και τα credits που ξόδεψες.

 

Τα 2 παραπάνω γίνονται από το Modules -> Upgrades.

 

Τέλος υπάρχει και μια τρίτη επιλογή. Όταν πας να πουλήσεις το πλοίο σου βγάζει την παρακάτω εικόνα

 

dxH9Ymi.jpg

 

Αν πατήσεις εκεί που λέει Demount σου βγάζει ένα menu που έχει και επιλογή Sell για τα ship upgrades.

Link to comment
Share on other sites

Οντως , βιαστηκα να βγαλω το συμπερασμα και ειμουν αδικος προς το παιχνιδακι , αυτο το βελακι δεν το ειχα παρει καν χαμπαρι 

 

Ουτε εγώ για αυτό και το kawachi έφυγε νύχτα αφού πρώτα έκανα  Destroy τα upgrades του. Ευτυχώς που δεν κόστισαν και πολλά credits.

Έγινε επεξεργασία από nucleus
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.