Jump to content



Enermax Revolution 85+ 1250W Power Supply


Recommended Posts

Γεια σας εχω το τροφοδοτικο  Enermax Revolution 85+ 1250W Power Supply   πιστευετε οτι εινε καλο;; εσας  πια εινε η γνωμη σας να το αλλαξω και να παρω καπιο αλλο;;πιστευετε οτι μπορει να σηκωσει 2 καρτες  980 Τι.. αν καπια στιγμη  αγορασω;;;στο μελλον..  Το  Enermax Revolution 85+ 1250W Power Supply 

 

μεχρι ποσες καρτες μπορεi να σηκωσει;;;Σαν τροφοδοτικο επειδι εινε του 2011 θεωρειτε παλιο σαν  τεχνολογια;; σε σχεση με τα νεα  τροφοδοτικα;;

Έγινε επεξεργασία από basilis2033
Link to comment
Share on other sites

lol...πως αλλαζουν οι (παλιο)καιροι..

 

Τα παλια τα χρονια τρολαρανε με το "θελω ενα pc των 3000€  Τι να παρω?"

 

 

υ.γ

Εμενα μου αρεσε το αλλο παντως..που σκεφτεσαι να αλλαξεις την 780 μιας και φοβασαι οτι το 2016 δεν θα τη παλευει στα νεα παιχνιδια.

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις με αυτο Τα παλια τα χρονια τρολαρανε με το "θελω ενα pc των 3000€  Τι να παρω?"

 

εγω απλα εκανα  μια  ερωτηση για το τροφοδοτικο που εχω εινε τοσο κακο;;

Έγινε επεξεργασία από basilis2033
Link to comment
Share on other sites

εννοεις οτι εινε παλιο; το  τροφοδοτικο που εχω;;δηλαδη εχει καπια διαφορα σε σχεση με τα νεα;;

 

αυτο εχω  http://www.enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_1&lv0=1&lv1=7&no=20

Εχω ενα  4770κ στα  4.5,,    

16  ραμ  μνημη ddr3

μητρικη εχω την  asus  z87 deluxe.;

 

cooler master cosmos 2

cooler master septon 240MM

asus gtx  780 overclocking

ps4  gamepad συνδεμενο με τον υπολογιστη

 

καρτα ηχου εχω την asus stx

πληκτρολογιο εχω το g910 orion spark..

 

ΠΟντικι εχω το razer outboros

Έγινε επεξεργασία από basilis2033
Link to comment
Share on other sites

εισε σιγουρος οτι δεν εχει καμια διαφορα;;;

 

http://www.enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_1&lv0=1&lv1=7&no=20d

 

δες το λινκ αυτο εινε το  τροφοδοτικο μου

Έγινε επεξεργασία από basilis2033
Link to comment
Share on other sites

κοιτα φιλε,ειδικος στα τροφοδοτικα δεν ειμαι αλλα σου λεω με βεβαιοτητα και να το αλλαξεις δεν θα δεις καμια διαφουρα,ουτε στα fps,ουτε στην ταχυτητα,ουτε στην αποκριση του συστηματος σου αυτην την στιγμη.Παρολο που λες οτι ειναι παλιο,μην νομιζεις οτι και στα καινουργια εχουν βαλει καμια τρελη καινουργια τεχνολογια

αν σε τρωει τοσο πολυ να αναβαθμισεις το συστημα(το οποιο θεωρω σε καλυπτει πληρως)ξεκινα με κατι αλλο οπως καναν ssd

με το τροφοδοτικο τσαμπα λεφτα θα πεταξεις και δεν θα δεις καμια-μα καμια ουσιαστικη διαφορα

Link to comment
Share on other sites

post-60900-0-35012700-1435785502.jpg 

 

post-60900-0-29110100-1435785596_thumb.j

 

 

 

Εδω εισαι basilis2033 αλλα εισαι και εδω και εδω  . Δηλαδη ΠΟΣΟ ακομα ρε φιλε; Κανει καραμπαμ... Θα μας κανεις thread για το καθε εξαρτημα του υπολογιστη σου αν ειναι καλο και αν πρεπει να αλλαξεις δηλαδη; Απλα απιστευτος.

Θα παρακαλουσα να περαστει στα πρακτικα ως το μεγαλυτερο ή και ισο τρολλ με τον μυθικο terminator και αλλους στη σειρα αυτη. Ευχαριστω. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

για λαθος ατομο μαλον με  συγκρινεις δεν εχεις το δικαιομα χωρις να με ξερεις να με κατηγορεις

 

οκ  φιλέ  μου.. δεν σε γνωριζω και δεν εχεις το δικαιομα να κατηγορεις

 

μαλον εγω πρεπει να μιλησω  με ενα admin και να θεωρησω αγορι μου οτι απο την στιγμη που δεν με ξερεις δεν εχεις κανενα δικαιομα να με κατηγορεις

και αν εχω καπια προβληματα με τον  υπολογιστη μου  εινε δικαιομα μου

δεν ειμε αυτος που νομιζεις

 

δεν ειρθα εδω μεσα  ουτε να μαλωσω με κανεναν 

 

η ελλαδα περναει δυσκολες στιγμες αγορι μου......αυτο να καταλαβεις, και στο  φοραμ ερχομαστε ερχομαστε με σκοπο να  γνοριζουμε και να εχουμε κοινονικες επαφες και να  μιλαμε ελευθερα 

 

δημοκρατια εχουμε  ,,,

Αν εσυ με κατηγορεις  τοτε θελεις να σου δωσω το τιλεφονο μου να κανουμε ενα διαλογο χορις να κρυβομαστε απο ενα  υπολογιστη αλλα  ουτε σε πιεσα αγορι μου  για να ακουσω την  γνωμη σου..

 

η ελλαδα εχει αλλα σοβαρα θεματα  και πρεπει αυτο να καταλαβουμε..

 

δεν σε ενοχλησα δεν σε εβρησα  αλλα απο την στιγμη που δεν με εχεις δει μην κατηγορεις αδικα δεν σου εδωσα το δικαιομα αυτο..

Έγινε επεξεργασία από basilis2033
Link to comment
Share on other sites

μα δεν μαλωνουμε  βρε  συ απλα  του λεο να μην με κατηγορει αδικα..

 

δεν ζητησα  με το ζορι να με  βοηθησει...  τελος παντον εχουμε πιο σοβαρα θεματα να λυσουμε.

Έγινε επεξεργασία από basilis2033
Link to comment
Share on other sites

οκ παιδια  δεν θα το αλλαξω  επειδη ειστε  εμπειροι σε αυτα ............................

Και εγώ 6ετίας έχω Coolermaster 700W δεν καταλαβάινει τίποτα, είναι και αθόρυβο. Τα καλά τροφοδοτικά ακόμα και 8-10 χρόνια κρατάνε. 

Αν σου βγάλει κάποιο πρόβλημα το αλλάζεις. Αν είχες κανα noname θα σου λέγαμε να το αλλάξεις. Μια χαρά είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.