Jump to content


Enermax Revolution 85+ 1250W Power Supply


Recommended Posts

Σορρυ αλλα ο τροπος γραφης δε κρυβεται αδερφε... 

 

post-60900-0-64264400-1435815490.jpg   περιοχη gerakas

 

post-60900-0-10227000-1435815506.jpg   περιοχη gerakas

 

post-60900-0-14584600-1435815522.jpg   περιοχη greece

 

τωρα ιδια ορθογραφια και συντακτικο, περιοχη greece. Ε ποιον δουλευεις ρε μαν;

 Μπες με το κανονικο σου nickname , αυτο το πρωτο , και κανε το post, δε θα σου πει κανεις τιποτα. Αυτο που κανεις δε ξερω πως λεγεται, αλλα εμενα μου φαινεται οτι φοβασαι μη σου επιτεθουν. Δε σε εβρισα , ελευθερα εκφραστηκα και εγω,  οπως κανεις και εσυ. Απλα στο φορουμ εχει καποιους κανονισμους. Δε μπορεις ας πουμε να κανεις 15 προφιλ επειδη σε πηραν πρεφα στα υπολοιπα... Αρκετα ασχοληθηκα κιολας. 

 

 

Οσον αφορα το τροφοδοτικο σου τωρα (για να μπω και λιγο εντος θεματος) , 1250W τροφοδοτικο ειναι για 2 και 3 καρτες γραφικων. Και ας ειναι του 2011 , δεν ειναι παρα πολλα χρονια. Αλλα τοσα χρονια το κρατας , με ανεση. (σε προσφατο θεμα , το παιδι ειχε αλλαξει τροφοδοτικο που του πηγε 8 χρονια χωρις προβληματα- και παλι το εκανε για ψυχολογικους λογους, οχι επειδη του χαλασε) .

 

Σα συμβουλη. Αν θες πχ συμβουλες για ολο το μηχανημα που διαθετεις και δεν εισαι σιγουρος τι πρεπει να αλλαχτει και τι οχι , κανεις ενα θεμα στο Γενικα για η/υ ας πουμε, και λες "αυτο ειναι το συστημα μου, χρειαζομαι αλλαγες; και αν ναι ποιες; " . Κατι τετοιο θα ηταν ωφελιμο και για σενα και για ολους.

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις σε ευχαριστω  που με   βοηθησες απλα δεν ειμε αυτος που νομιζεις..φενεσε καλο παιδι  και σε ευχαριστω για παλι αλλα δεν ειμε αυτος  που νομιζεις δικαιομα σου να κρινεις αλλα δεν ειμε αυτος.,.

 

και οσο αναφορα  για τον  τροπο γραφης ο καθενας διατυπωνει τα παντα με δικο του  τροπο......δεν θα το συνεχισω το θεμα αυτο..  ........οτι εινε το ειπα..  

παντος φενεσε καλο παιδι  αλλα δεν ειμε αυτος που νομιζεις και δεν εινε σωστο  να βαζεις τα ονοματα  ταμπελα εδο με σκοπο να τα δουν οι αλλοι..

αν ειθελες να μου πεις κατι να το ελεγες σε πραιβ μινιματα  και οχι απλα να το γραφεις εδω με σκοπο να το δουνε και οι αλλοι........

 

εδω περα ο σκοπος μας εινε να  μιλαμε  να εκφραζουμε τα προβληματα μας και γενικος να ειμαστε μια ομαδα αδελφικη και να  ιπαρχει παντα επικοινονια και διαλογος

και  παντα κατανοηση

Έγινε επεξεργασία από basilis2033
Link to comment
Share on other sites

..  ........

 

 

 

η  μητρικι μου εινε  η  asus  z87 deluxe..................

 

 

 

 

KAI OTI DEN KANEI  OYTE  ΓΙΑ  ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ,,,,,,,,,ΤΑΙΝΙΕς ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ........

 

 

 

 

εινε

 

 

 

ειμε

 

γκουχ γκουχ

 

 

 

 

ειμε

 

 

 

 

 

 

εννοεις οτι εινε παλιο; το  τροφοδοτικο που εχω;;δηλαδη εχει καπια διαφορα σε σχεση με τα νεα;;

 

 

 

 

 και τι εννοεις  . Με τις έξτρα κάρτες δε θα δεις διαφορά που να αξίζει σε αυτό το budget ηχείων.''';;;

 

 

εννοεις οτι τα  Edifier C6XD  και   Genius SW-HF5.1 6000 δεν εινε καλα;;

 

 

εννοεις οτι υπαρχουνε καλυτερες προτασεις   περα απο τα   GENIUS SW-HF5.1 6000 WOOD 5.1 SURROUND SYSTEM;;και  τα

Edifier C6XD ;;;;

 

 

 

 

 

και οσο αναφορα  για τον  τροπο γραφης ο καθενας διατυπωνει τα παντα με δικο του  τροπο.

 

Θες κι αλλα; Ακριβως επειδη ο καθενας εχει τον δικο του , ο δικος σου βγαζει ματι ;)

 

Εδω περα συμφωνω οτι σκοπος μας ειναι ο διαλογος, ομως μεσα στα πλαισια των κανονισμων που οριζει το φορουμ. Επισης αρχηγε μου να ξερεις οτι δεν κανουμε τιποτα κακοπροαιρετα . Το σημειωνω για να μη παρεξηγηθω. 

 

Αφου θες να πιστευω οτι δεν εισαι το ιδιο ατομο , οκ , δεν εισαι . Εχε στο νου μου τη συμβουλη που εδωσα σε προηγουμενο ποστ. 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μηπως θα επρεπε να ξανασκεφτουν οι υπευθυνοι τους κανονισμους στις αγγελιες και τη συσχετιση τους με τα ποστ; Καλυτερα ενα ποστ παραπανω μεσα σε μια υποενοτητα παρα 200 ποστ σκουπιδια πεταμενα δεξια κι αριστερα. Το πραγμα κανει μπαμ. Ετσι κι αλλιως η ερωτηση "ειναι καλο το πραμα μου η να το αλλαξω;" εμμεση αγγελια ειναι και μια χαρα αγοραπωλησια προσφερουν τα πμ..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ που συνεβαλα στο junkpost της υποθεσης, απλως δεν αντεξα. Ηταν λιγο παραπανω απο οφθαλμοφανες. Ο συμφορουμιτης μας πρεπει να σκεφτει λιγο την προταση που εγινε για ερωτηση στην καταλληλη υποενοτητα, ας κανει οτι θελει απο pm στη συνεχεια. 

Link to comment
Share on other sites

τελος παντον  εχω πιο σοβαρα  προβληματα  στην ζωη μου δεν θα ασχοληθω με αυτα εδω ,μεσα  

 

ακουσε  να δεις  φιλε δεν ασχολουμε με τιν προσωπικι σου ζοι  ουτε με  νοιαζει τι εχεις και τι δεν εχεις  ουτε σε εχω δει αλλα  ουτε με εχεις δει  οκ  φιλε

 

ο κοσμος πειναει  φιλε  υπαρχουνε αλλα πιο σοβαρα προβληματα  υπαρχει κρισι λεφτα δεν   ιπαρχουνε και εσυ ασχολεισε με αλλα θεματα  ..

 

δεν  ,μαλωνω μαζι σου απλα σου λεο δεν εχεις το δικαιομα να ασχολεισε μαζι  μου  ουτε σε εβρισα αλλα  ουτε μπηκα στιν προσωπικι σου ζωη

Έγινε επεξεργασία από basilis2033
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος χαιρομαι που δεν ειμαι ο μονος με τοσο κακα ορθογραφικα λαθοι , ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΔΕΛΦΕ 

Και καποια στιγμη να αλλαξεις το τροφοδοτικο ομως , το να εχεις υπερβολικα Watt ειναι το ιδιο χαζο με το να εχεις πολυ λιγα 

Link to comment
Share on other sites

εννοει πως οταν εννοουσε οτι ελεγε να το αλλαξεις, δεν εννοουσε αυτο, αλλα εννοουσε πως τα βαττ του ειναι πολλα και δε χρειαζεται να το αλλαξεις. Αυτο ακριβως τιποτα αλλο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.