Jump to content



ΧΒΟΧ ΟΝΕ Control PC πρόβλημα...


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Μου εχεις κινησει την περιεργεια και θελω και εγω να βρεις τον λογο τωρα! Στο site που σου εστειλα διαβασες τιποτα απο αλλους χρηστες; Δε ξερω που αλλου να ψαξεις! google is your friend , αλλα δε βρισκω και τιποτα επικοδομητικο ή δε ψαχνω καλα..

Link to comment
Share on other sites

Λογικα , εαν δεν εχουν uninstall δικο τους, θα γινεται απο την διαχειριση συσκευων! Εμενα ειναι plug n play (δεν εχει χωριστους drivers τους εχουν ηδη τα windows) , οποτε καπως ετσι πρεπει να σβηνονται εσενα!

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι το ψεμα του fifa δε περιγραφεται :p Οποτε μου φαινεται οτι θα επιστρεψουμε στο Pro οι περισσοτεροι ! 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγω το κατεβασα σε Windows 10 , με το logitech chilstream δουλευει κανονικα. Δηλαδη ενω σε ολα σου δουλευει κανονικα και στο κανει μονο στο fifa, ειναι θεμα μητρικης; Εχει μηπως μαλωσει η μητρικη σου με το Fifa ? 

Link to comment
Share on other sites

Φτανει με τα τοσα φορματ αδερφε... Το ρημαξες. Απο περυσι θυμαμαι τουλαχιστον 2-3 φορες να λες οτι εκανες φορματ. Δεν χρειαζεται, εκτος και αν το γεμιζεις malware. 

Σου ειπα τι μπορει να ειναι. Τα ιδια τα controller σε καποιο θεμα τους με το παιχνιδι αυτο ή θεμα του παιχνιδιου με τα συγκεκριμενα. Το 2ο το αποκλειω γιατι ειπες οτι παλιοτερα δουλευαν κανονικα. Ξαναδοκιμασε αν τα κοντρολλερ παιζουν αμφοτερα σωστα στα υπολοιπα παιχνιδια σου. Εαν ναι , σημαινει οτι το προβλημα εντοπιζεται σε λογισμικο , οχι σε υλικο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.