Jump to content


ΧΒΟΧ ΟΝΕ Control PC πρόβλημα...


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Και συμβαινει και μετα απο Format. Οι φιλοι σου ειναι με τα 8.1 ; Μηπως κατι λαθος συμβαινει στο στησιμο που κανεις; Εαν οντως φταιει η μητρικη , τι στην ευχη μπορει να ειναι;  Ειδα οτι εχεις γραψει και σε αλλο φορουμ σχετικα με αυτο. Λυση πουθενα; Πες μας step by step τι κανεις μετα το format. Σε ποια usb συνδεεις το controller ? Δοκιμασες αλλες usb ? (φανταζομαι πως ναι). 

Μηπως βγαλουμε ακρη για τη φυση του προβληματος

 

Γραφεις στο πρωτο ποστ Στο FIFA15 όταν μπαίνω να παίξω κολλάνε τα κουμπιά και πάνε πάνω κάτω και δεν μπορώ να το ελέγξω...

 

Αρα το κοντρολλερ αναγνωριζεται. 

 

 

Kατι μου λεει οτι μυριζομαι κατι τετοιο 

 

Δες και εδω μηπως και... 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Το είδα αυτο που λες....Εμένα και στου XBOX ONE και στου XBOX 360 κάνει το ίδιο πράμα ακριβώς..

Δεν ξέρω τι να πω..έχω αγανάκτησή..


Πως μπορώ να αφαιρέσω το λογισμό το χειρηστηρίου?

Link to comment
Share on other sites

Εγκατάσταση windows 10 και πάλι έχω το ίδιο πρόβλημα στο FIFA...η φάση ποια είναι???ότι μόνο στο μενου το κάνει αυτό..όταν παίζω δεν το κάνει...Τα νεύρα μου...Όχι τπτ..έχω κανει και προπαραγγελία το 16.... :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ρε αδερφε ειναι επειδη δεν εχεις εγκατεστημενο καποια libraries προφανως . 

Kατεβασε τα πακετα 

 

https://www.google.gr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&es_th=1&ie=UTF-8#q=vcredist&es_th=1

 

Οτι βρεις (2008, 2010 ,2012,2013 ) και κατεβασε και αυτο 

 

Εαν στο κανει στο μενου , προσπαθησε να κανεις navigate με το πληκτρολογιο και να αλλαζεις κατα τη διαρκεια το input. 

Link to comment
Share on other sites

Τελειως κουφα πραγματα αυτο το Fifa ρε αδερφε... Εγω εχω ενα απλο plug n play controller , το οποιο το βαζω , το βρισκει , παιζω με αυτο αν θελω , απλα ειμαι του πληκτρολογιου και με βολευει απο εποχες Fifa 98. Δεν καταλαβαινω τι στην ευχη συμβαινει με του XBOX. Αυτα με τα libraries ειναι στανταρακια που στα βαζουν τα παιχνιδια απο μονα τους. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.