Jump to content



Τι τροφοδοτικο πρωτεινετε?


ckdiablo555

Recommended Posts

Λες ε?

Δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα περιεγραψες ακριβως το πισι μου! Ακριβως αυτο ειναι.......;)

Ασε που εχω και μια......ιδιεταιρη συμπαθεια στα προιοντα της Thermaltake :051:

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω μεχρι πριν απο μια εβδομαδα ειχα το tagan για δυο μηνες περιπου παρτο αφοβα εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενος ειναι εντελως αθορυβο και εχει πολυ καλες τασεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εγώ έπειτα από 2 ελατωματικά Levicom 550(εξαιρετικής εμφάνισης, αλλά έκανε θόρυβο ο μετασχηματιστής στα ζόρια), κατέληξα με ένα Antec True Power 430W, που τα θεωρώ υπέρ αρκετά. Δεν το έψαξα και πολύ, μιας και μόνο αυτό είχε να μου δώσει το κατάστημα προς αντικατάσταση και του 2ου Levicom. 115 ευρώ πήγε, είναι αθόρυβο και έχει έλεγχο για 3 ανεμιστήρες, απλά λίγο χαμηλές τάσεις, τουλάχιστο στο monitor.

Πάντως το Mgmanager μου είχε δώσει ένα..... Propower 350W επειδή θα αργούσε η αντικατάσταση του 1ου Levicom (μπράβο τους) και είχε απίστευτες τάσεις!!! Και αυτό με 3άρη cpu 2 σκληρους και μπόλικους ανεμηστήρες. Έχω και ένα ιδιο στη δουλειά 2 ετών με Athlon 2600+ και είναι αστέρι!

Για το θέμα των τάσεων στις γραμμές, υποψιάζομαι ότι είναι θέμα τύχης, οι εταιρίες απλά φροντίζουν να βρίσκονται μέσα στο επιτρεπτό +-5%. Το σημαντικό είναι να παραμένουν σταθερές υπό φορτίο, και εκεί το Antec είναι πράγματι πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Guest GoriLLakoS
Το OCZ 520w είναι κτήνος !!! :066: Το έχω βάλει στο μάτι και βλέπω να το χτυπάω χαλαρά... Μόνο και μόνο που έχει by def τις τάσεις ρυθμιζόμενες.... :049:

k εγω μαζι σου!Αμα το παραγγειλεις πες το μου,για να το παραγγειλω κ εγω μπας κ κανουν καλυτερη τιμη! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.