Jump to content



[SHOCK]Η ΝV δίνει πνοή στους intelάκηδες[/SHOCK]


enduracell

Recommended Posts

To ΝF5 έχει είδη samplάριστεί και αναμένεται στο Q1 του 2Κ5! H ΝV είναι ενθουσιασμένη αφού το chipset χτυπάει 300FSB για πλάκα απ ότι φαίνεται από scr του www.ocworkbench.com στο μ.

πηγή

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ...σορρυ κιολας για το υφος...αλλα το intelακηδες, εκτος του οτι δεν ειναι ΛΕΞΗ ουτε ελληνικη ουτε αγγλικη, με χαλαει πολυ....τι θα πει intelακιας?

Επισης δεν εχω δει σε κανενα ποστ σου που αναφερεται στην AMD να χρησιμοποιεις την λεξη AMDακηδες...

Σορρυ μαν για το υφος...αλλα με χαλαει...και νομιζω δεν ειμαι ο μονος.

Link to comment
Share on other sites

LOL τόσο καιρό που την γράφω τώρα στράβωσες? Τεσπα θα κοιτάξω να την αλλάξω μέσα στο Q1 του 2k5. AMDάκηδες μας λέω και μας είναι σα τους Φουρτουνάκηδες και τους... δε θυμάμαι :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 21:07]

LOL τόσο καιρό που την γράφω τώρα στράβωσες? Τεσπα θα κοιτάξω να την αλλάξω μέσα στο Q1 του 2k5. AMDάκηδες μας λέω και μας είναι σα τους Φουρτουνάκηδες και τους... δε θυμάμαι :D

Βροντακηδες:p

Link to comment
Share on other sites

ok αν και είμαστε λίγο :OT: θα γίνει σύντομα poll για να θεσπίσουμε καινούργιες ονομασίες στα δύο στρατόπεδα. Εγώ προτείνω τους AMDάκηδες να τους λέμε Bροντάκηδες και τους Φουρτουνάκηδες Ιntelάκηδες. :D

Link to comment
Share on other sites

Φουρνακηδες??

:D

ειναι παντως γελοιο να γινετε κουβεντα στρατοπεδων ηγετων και τετοια, μου θυμιζει οταν οπως καναμε παιδια με τις μπιλιες μας κλπ, ενταξει μια 2 φορες εχει πλακα αλλα μετα κατανταει ασχημο.ΕΠισης ας βελτιωσουμε λιγο την ορθογραφια μας δηλαδη ελεος πια εχουμε στραβωσει, και οταν εχουμε την πλουσιοτερη γλωσσα του κοσμου ειναι χαζο να γραφεις Q1, 2k5 κλπ *&^%%&, εντελως φιλικα ολα αυτα

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεει Φουρτουνακιδες και Βροντακιδες καθοτι οι κολλημενοι ειναι πιο πολλοι στο ενα στρατοπεδο!Με λιγα λογια περισσοτερος λαος γουσταρει ΑΜΔ παρα ΙΝΤΕΛ!

σε λιγο θα ειμαστε στο στυλ:Γιαννης 20-Ιντελακιας...rofl...:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.