Jump to content



Mobile εδω στο Ελλαντα!!!


Rommel

Recommended Posts

Εμμμ... αυτοί είναι MP (multi proccessor) όχι mobile. μπορείς να βάλεις 2 από αυτούς σε μητρική με διπλό socket αλλά όχι, δεν είναι mobile...

Ωπ σοβαρα;Συγνωμη μαγκες ειδα το Μ και νομισα οτι ηταν Mobile :022: :022: :022:

Link to comment
Share on other sites

Θελω εναν mobileeeeeeeeeeeeeee :088:

@MGManager μπορείς να παραγγήλεις. Αλλά ξέχνα το stepping και θα σου πάει αρκετά. Καλύτερα απο Αγγλία online να δείς και το stepping που γουστάρεις και σε 5 εργάσιμες στο σπίτι σου.

Link to comment
Share on other sites

Χεστον Mobile Στραταρχη αφου ετσι κι αλλιως καλος ειναι ο δικος σου αν δεν απατωμαι εισαι ηδη ψηλα κανε οικονομιες κι αλλαξε πλατφορμα εγω ητανε να παρω Mobile αλλα λεω ΒΑΝ :078: και μεταβαινω τις προσεχεις ημερες σε Α64.....

Link to comment
Share on other sites

Χεστον Mobile Στραταρχη αφου ετσι κι αλλιως καλος ειναι ο δικος σου αν δεν απατωμαι εισαι ηδη ψηλα κανε οικονομιες κι αλλαξε πλατφορμα εγω ητανε να παρω Mobile αλλα λεω ΒΑΝ :078: και μεταβαινω τις προσεχεις ημερες σε Α64.....

Εχεις δικιο φιλε μου,ετσι θα κανω.Θα στησω ενα τριτο μηχανακι τωρα(AMD)φτηνο και απο του χρονου Α64.

Αντε καλοριζηκος ο Α64.

Sean μηπως δινεις τιποτα απο τα δικα σου πραγματα; :023:

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει mobile εδω στην Ελλαδα εχει η vnp! Αλλα η τιμη τσιμπαει λιγο! Οποιος θελει περισσοτερες πληροφοριες ας μου το πει!

Για δώσε λεπτομέριες, π.χ. ποιά είναι η βπν, τιμή και stepping ενώς 2500+ μοβίλε...εάν δεν είναι κόπος βέβαια

Link to comment
Share on other sites

ρομελ φανταζεσαι να τον αγοραζες και να νομιζες οτι πηρες mobile.....μην τα πεις τουτα ουτε του παππα....

αντε την επομενη φορα πιο προσεχτικος στις αγορες σου παραλιγο να την κανεις παλι .....

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε λεπτομέριες, π.χ. ποιά είναι η βπν, τιμή και stepping ενώς 2500+ μοβίλε...εάν δεν είναι κόπος βέβαια

Λοιπον ο 2600+ (το λιγοτερο 2500+ οχι!) εχει 188€! Αν ειναι παρτε κανενα τηλεφωνο πρωτα καντα και κανα παζαρι μην κωλονετε! Και οτι αλλο θελετε ρωτιστε με !!!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν απατωμαι Nazzz ο 3000+ του Στραταρχη ειναι πολυ καλος και δε βλεπω το λογο να αγορασει Mobile γιατι στην τελικη ποσα να κερδισει???

100 ΜΗz??? Και με ζορια................

Κι αν πεσει σε μουφα??? Θα τον :068: μετα μεχρι να διαλυθει?? :099:

Κρατηστε τα χρηματα σας για κατι αλλο θα προτεινα.........

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ο 2600+ (το λιγοτερο 2500+ οχι!) εχει 188€! Αν ειναι παρτε κανενα τηλεφωνο πρωτα καντα και κανα παζαρι μην κωλονετε! Και οτι αλλο θελετε ρωτιστε με !!!

Βαρελα αν ειναι να δωσω 190 Εβραιους για mobile Barton τοτε καλυτερα να κανω τουμπες........ :072:

Α64 RULEZZZZZZZZZZZZZ ετσι κι αλλιως τους σκυλοβαρεθηκα τους κωλοBarton καιρος ειναι να δοκιμασουμε κατι καινουριο.......... :023: :023:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,το πρωτο μου post στο site ισως ειναι μερικως ευχαριστω για πολλους,παρηγγειλα Mobile barton 2500,αυτο δεν ειναι περιεργο,το περιεργο:τον παρειγγηλα απο ελλαδα και θα τον εχω 6 αυγουστου περιπου,ενας γνωστος μου που εχει μαγαζι Η/Υ

βρηκε ακρη,το κακο ειναι οτι δεν μου λεει απο που θα τον παρει.ακομα πιο περιεργο,μυτιληνη μενω,που στο καλο βρηκε αυτη την ακρη δε ξερω.αν εχω νεα θα σας τα πω.λιγο τσιμπημενη η τιμη βεβαια 140 ευρω τελικη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,το πρωτο μου post στο site ισως ειναι μερικως ευχαριστω για πολλους,παρηγγειλα Mobile barton 2500,αυτο δεν ειναι περιεργο,το περιεργο:τον παρειγγηλα απο ελλαδα και θα τον εχω 6 αυγουστου περιπου,ενας γνωστος μου που εχει μαγαζι Η/Υ

βρηκε ακρη,το κακο ειναι οτι δεν μου λεει απο που θα τον παρει.ακομα πιο περιεργο,μυτιληνη μενω,που στο καλο βρηκε αυτη την ακρη δε ξερω.αν εχω νεα θα σας τα πω.λιγο τσιμπημενη η τιμη βεβαια 140 ευρω τελικη τιμη.

Πολυ καλα σου ηρθε :003:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.