Jump to content



Αγορά X800,ποιά?αξίζουν?


AC9800PBA

Recommended Posts

εγω παντως τσιμπησα his ICEQ x800pro vivo και ειναι πολυ πιο γρηγορη default απο την 9800pro.Θα πηγαινα για 6800gt αλλα η δικια μου ειναι "ταυτοχρονα" και XT οποτε βγαινω γυρω στα 150 ευρω κερδισμενος.

Link to comment
Share on other sites

Το τί μπορείς το ορίζουν τα οικονομικά σου. Το τί αξίζει? Εισητήρια για νησάκι και 1 βδομαδούλα διακοπές.

Διακοπές? Μπα δώσαμε δώσαμε...Λέω να πάρω κανα κινητό αλλά πάλι δύσκολα τα πράγματα. Λοιπόν θα τα χαρίσω τα λεφτά ποιός τα θέλει? :068: :019:

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεσαι για X800 Pro το mgmanager.gr έχει μια HIS Excalibur Radeon X800 Pro 256MB GDDR3 483.6 ΕΥΡΩ τελική τιμή. Αν περιμένεις λίγο καιρό θα φέρει και το e-shop.gr μήπως τις έχει σε καλύτερη τιμή.

:077: DOOM 3 : 13/8/2004 ?

Link to comment
Share on other sites

512MB? το παρακάναμε ΛΟΛ

anyway από ό,τι βλέπω οι περισσότεροι είπαν να περιμένω...τι μπορώ και αξίζει να αγοράσω αυτην την περίοδο?

Μπορεις να μου κανεις ενα ωραιοτατο και κατα προτιμηση πανακριβο δωρακι.

πχ μπορεις να μου την παρεις εμενα την Χ800 που ειμαι με τη Gforce4. Δεν με χαλαει καθολου.

Η μωρε καλυτερα να μου τα δωσεις cash να μην κουραζεσαι κιολας... :p:p :030: :030:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.