Jump to content



Ψηφιστε τι σκληρο δισκο εχετε!


MrSeanKon

Recommended Posts

Το thread αυτο απευθυνεται εις απαντες....

Eιλικρινα εχω ανοιξει ενα σωρο δημοψηφισματα αλλα οι καρποι τους θα φανουν στο μελλον........

Εις οφελος ολων μας........

Ψηφιζουμε μια φορα οπως φαινεται και βαζουμε μια μαρκα προφανως.....

Εγω αν κι εχω δυο σκληρους (Western Digital, Seagate) ψηφισα τον πρωτο γιατι Western Digital αγοραζω πολλα χρονια.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

μας εχεις ταραξει στα δημοψηφισματα......!χε!χε!αλλα ειναι για το μελλοντικο καλο μας....!γι'αυτο δεν βριζω...!;-P

seagate εγω....μιας κ εχουν 5 χρονακια εγγυηση...να κανω κ μια off ερωτηση...για να βαλεις scsi δισκο πρεπει να εχεις κ conrtoller????

Link to comment
Share on other sites

εγω που εχω 2 διαφορετικους?

πως θα ψηφισω και για τους 2?

Eσυ εισαι βιαστικος αλλα κανεις ενα λαθος που δεν διαβαζεις τι ποσταρα παραπανω..... :077: :077:

Κρινε μονος σου τι θα ψηφισεις κι εγω δυο διαφορετικες μαρκες εχω.....

Thanks GoriLLakos ελπιζω να εχουμε οντως πολλα αποτελεσματα στο μελλον..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Seagate ST3160023A (160Gb) ως κυριο δισκο ,αφου μεσα σε δυο μηνες αλλαξα 3 Wd Jb... Οποτε ειπα να δοκιμασω και την Θαλασσοθυρα που εχει και 5 χρονια εγγυηση (αρα η εταιρια νιωθει πιο σιγουρη για το προιον της...)

Βεβαια εχω και εναν 40Gb Wd Jb, και εναν maxtor 40gb επισης...

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε και λεμε 2x40 MAXTOR@7200 ATA133 , 1x120 MAXTOR@7200 SATA , 2x30 MAXTOR@7200 ATA 133 , 1X20 MAXTOR@5400 ATA100

ΣΥΝΟΛΟ : 6 Maxtorια που με εχουν βγαλει ασπροποσωπο για πολυ καιρο!

Αν και εχω ακουσει αρκετα παραπονα για τους συγκεκριμενους σκληρους...

Link to comment
Share on other sites

LOL εσυ το παρακανες!

Εγινες MaxtorFan!

Μια φορα ειχα αγορασει εναν 10GB Maxtor ATA33 ηταν 7200 στροφες (πανε 5.5 χρονια) αλλα ηταν θορυβωδης.....

Κατα τα αλλα ηταν πολυ γρηγορος απο ολους τους ΑΤΑ33 βεβαια τον σκοτωσα και πηρα τον πρωτο ΑΤΑ66 που βγηκε εκεινη την εποχη.......

Ενα φιλο ξερω που ειχε Maxtor και τον εστειλε για αντικατασταση στο μηνα πανω αλλα αυτος ειναι τοσο ΖΩΟ τετραποδο οποτε πιστευω οτι εκανε κοτσανες...... :063:

Link to comment
Share on other sites

Mεχρι στιγμης βλεπω οτι υπαρχει σαφης προτιμηση στους WD βεβαια θα αλλαξει μερια η πλαστιγγα οπως λεει κι ο Νικολακοπουλος καθε βραδυ εκλογων.......

Κωστη μια ζωη WD αγοραζεις??

Aπο RMA εχεις στειλει κανεναν?

Ειναι χρησιμο να αναφερθουν κι αυτα εδω.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 2 ράπτορες WD, έναν 120άρι WD και έναν 80άρι MAXTOR serial. Πάντως απο τους ράπτορες δεν έχω κανένα παράπονο έιναι φυσικά πολύ γρήγοροι κα σχετικά αθόρυβοι, παρά τις αντίθετες γνώμες απο μερικούς.

Link to comment
Share on other sites

Sean μια ζωη Western Digital αγοραζω απο τον πρωτο 840ΜΒ μου μεχρι και τωρα οχι κανεις δεν μου χαλασε μεχρι τωρα.

Ποιο παλια υπηρχε η Conner που ειχα παρει αρκετους αναμεσα στα 40(Ο πρωτος μου δισκος) μεχρι και τα 840.Α και ολοι οι δισκοι μου παιζουν 24/7 οπως φαινεται και απο το sig μου....... :100:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.