Jump to content



Gallery - Παρουσιάσεις κουτιών χρηστών.


Tigas

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

E...παιδιά ευχαριστώ για τα καλά λόγια αλλά να σας πω ότι δεν έχω βάλει καθόλου το χεράκι μου.Το κουτί είναι μαμίσιο.Πάντως χαίρομαι που σας αρέσει.θα επιστρέψω δριμύτερος με νεες φωτο πιο προσεγμένες

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΤΟ δικό μου λίγο λιτό αλλά μόλις αλλάξω psu θα του βάλω φώτα.

soprano19cs.jpg

soprano25qx.jpg

Τo μοναδικό mod μέχρι στιγμής είναι sleeved psu cables (εκτός από το χοντρό που πάει στην mobo) και τα έκανα με θερμοσυστελούμενο καλώδιο. Έχει επίσης κίτρινα Round Cables για τα IDE και πορτοκαλί καλώδια S-ATA (thnx geo1551)

Εκτός αυτών έχω στη mobo (Epox 8rda+) active cooling στο northbridge και passive στο κάτω, oh και το τερατάκι Zalman 7000cu στον 2200+@2,4 μου :D

Link to comment
Share on other sites

Παραθετω κ γω το εργαλειο μου..

picture000106ej.th.jpg

picture000145dq.th.jpg

picture000069hh.th.jpg

picture000083hz.th.jpg

picture000090mj.th.jpg

Πισω απ το pc κ το subwoofer κρυβεται μια πρασινο-μπλε cathode light.Φαινεται αρκετα πως φωτιζει στην 2η photo.Στην 3η διακρινεται μπροστα απο τον 12αρη fan η θηριωδης Coolermaster Hyper 6.Στη τριτη το κοκκινο led της mobo φαινεται υπερβολικα εντονα, δεν ειναι ετσι στη πραξη εννοειται..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.