Jump to content



Ποιό τροφοδοτικό έως 50 Ευρώ;


assasine

Recommended Posts

Fortron εδω ποιος φερνει?Εχω ξεχασει... Φερνει κανεις? Καποια στιγμη οταν θα χρειαστω psu λεμε οχι τωρα :p Δηλαδη μετα απο οταν παρω την ΧΤΡΕ μαλλον :p

Βαϊεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!

Link to comment
Share on other sites

ούτε κ to chieftec πάντως είναι 360W. Ο άνθρωπος θέλει τροφοδοτικό μέχρι 50 ευρώ. Αν έλεγε μέχρι 150 ευρώ θα του λέγαμε το τάγκα. Πάντως οι τάσεις του q-tec δεν συγκρίνονται με του chieftec. Χώρια που δεν ζεσταίνεται κ έχει έναν γομαρο-ανεμιστήρα. Τώρα αν είναι αξιόπιστα δεν το γνωρίζω. Σίγουρα είναι καλύτερα από τα innovator. Αν είναι καλύτερα το q-tec. Τώρα όπως λένε τα παιδίά, δίνεις κάτι πολύ παραπάνω κ παίρνεις κάτι καλό. Διαλέγεις κ πέρνεις.

Link to comment
Share on other sites

τα power innovator τι λενε ρε παιδια?

Εμένα μια χαρά με έβγαλε το Power Innovator 450W για 1 χρόνο με μέτριο overclocking λόγο μέτριας cpu. Και ότι υπάρχει στο sig το σηκώνει μια χαρά.

Αλλά ακόμα και σε σχέση με το Chieftec 360W δίνει ελαφρώς χειρότερες τάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δρν εχω πολυ χρονο να διαβασω τα παραπανω ποστ σου γραφω στα γρηγορα οτι εξερετικο τροφοδοτικο με λιγο λιγοτερα λευτα ειναι αυτο που βαζει το πλαισιο στα ακριβα κουτια του το chieftec 360...

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το chieftec Που εχω δεν υπαρχει κανενα προβλημα με αυτα που εχω κατω και με τα vmod που εχω κανει στη mobo....(volt....12+,12.40v--5.0+,4.95v--3.3,3.4v)

Αν αυτές οι τάσεις είναι ενδειξεις από τη μητρική να μην τις πολυεμπιστεύεσαι. Μόνο το πολύμετρο λέει την αλήθεια. Κ εγώ άλλα έβλεπα αλλά μόλις πολυμέτρησα έπαθα ένα σοκ. Τεσπα το chietec πρέπει να ειναι πολυ καλή αγορα δεν διαφωνώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.