Jump to content



Filmnet Φτού και απ'την αρχή!!


Xorxhs

Recommended Posts

Πρώτον, απάντησα παραπάνω.

Και για να συμπληρώσω κι εγώ. Σύμφωνα τότε με τον carkit, όλοι είμαστε συνένοχοι για τις δολοφονίες με μαχαίρι...

Aν σου δώσω οδηγίες πολύ συγκεκριμένες για το πως θα σκοτώσεις κάποιον με μαχαίρι, σου φαίνεται απίθανο να κατηγορηθώ για συνέργια?

Εμένα όχι ιδιαίτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Δεν χρειάζεται να μου δώσεις οδηγίες.

Φτάνει που το βλέπω στην τηλεόραση, το ακούω από άλλους κλπ κλπ.

Όταν θέλω να σκοτώσω, το ζήτημα θα είναι το μαχαίρι που θα μου πεις εσύ ή ο πνιγμός που θα σκεφτώ εγώ.

Αυτό που είπες είναι δεν μου φαίνεται απλώς απίθανο, αλλά αν γινόταν θα μου φαινόταν τουλάχιστον ηλίθιο...

Και για να το προχωρήσω.

1. Όταν κάποιος ζητάει πληροφορίες για μια "καλή" κάρτα γραφικών, τότε κατά πάσα πιθανότητα τη θέλει για να παίζει παράνομα παιχνίδια. ή όταν ζητάει προτάσεις για νέο σύστημα το θέλει προφανώς για να βάλει παράνομα προγράμματα (windows, ms office, norton, diskkeeper κλπ κλπ). Σε αυτές τις περιπτώσεις γιατί δίνεται πληροφορίες??

2. (Ανάποδα). Όταν ο άλλος ζητάει crack, πού ξέρεις εσύ ότι δεν του έσπασε το γνήσιο cd και θέλει το κρακ για να μην το ξαναγοράσει ή όταν θέλει φιλμνετ πού ξέρεις εσύ ότι δεν είναι ήδη συνδρομητής???

Να το πω κι αλλιώς. Ποιοι είστε εσείς που θα κρίνετε πώς και γιατί θα χρησιμοποιήσει ο άλλος την πληροφορία???

Πολύ υποκρισία μου κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Να το πω κι αλλιώς. Ποιοι είστε εσείς που θα κρίνετε πώς και γιατί θα χρησιμοποιήσει ο άλλος την πληροφορία???

Ο μόνος που κρίνει εδώ και μάλιστα έντονα είσαι εσύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εμένα μπορεί κάποιος να μου προτείνει μαι κάρτα TV? Από εκεί το πως θα την δουλέψω εγώ και τη θα βλέπω με αυτή είναι δικό μου θέμα.....

WinFast TV2000 XP Expert!!!Μια απο τις καλυτερες αλλα δεν υποστηριζει filmnet!Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος μεχρι τωρα αν και την χρησιμοποιω ελαχιστα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.